Akbank’ın Teknosa kampanyası için son üç gün kaldı. Kampanya kapsamında herkese 500 TL indirim yapılacağı açıklandı. Kampanyanın detayları merak konusu oldu. İşte detaylar…

Akbank’ın Teknosa kampanyası için son üç gün kaldı. Kampanya kapsamında herkese 500 TL indirim yapılacağı açıklandı. Kampanyanın detayları merak konusu oldu. İşte detaylar…

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!


Yeni yılda bankalar birbirinden güzel kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu bağlamda Türkiye’ nin en büyük bankalarından biri olan Akbank’ ın da kampanyaları vatandaşlar tarafından yakından takip edilmektedir. Bu bağlamda vatandaşlar Akbank’ ın teknosa kampanyasını araştırmaya başladı.

NDEzMzc0MT-akbanktan-muhtesem-kampanya-teknosada-2000-tl-harca-500-tl-indirim-kazan


Akbank’tan Teknosa Kampanyası!


Yeni yılda birçok banka kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu bağlamda Akbank’ ın Teknosa kampanyası gözlerden kaçmadı. Akbank’ ın internet sitesinde yer alan kampanya koşullarına baktığımız zaman “kampanya kapsamında 1008TEKNOSA500 davet kodu ile Akbank Mobil’den ilk kez Akbanklı olan müşteriler, elde edecekleri indirim kodlarıyla Teknosa.com ve Teknosa Mağazaları’ndan yapacakları 2.000TL ve üzeri alışverişlerde 500TL indirim kazanacaktır” bilgisi yer almaktadır. 


Bankanın kendi internet sitesinde bulunan bilgi kapsamında “Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden "1008TEKNOSA500" davet kodunu kullanarak yapılan başvurular için geçerlidir. Kampanyadan sadece Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar yararlanabilir. Kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilir.

Kampanyadan "1008TEKNOSA500" davet koduyla ilk kez Mobil üzerinden Akbanklı olan herkes yararlanabilecektir. "1008TEKNOSA500" davet kodu girilmeden ilerlenen Akbanklı olma süreçlerinde kampanyaya katılım yapılamayacaktır” şeklindir. 

209736


İnternette yer alan koşullar arasına “Mobil üzerinden Akbanklı olmak ve kampanyadan yararlanabilmek için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklanması ve davet kodu alanına "1008TEKNOSA500" kodunu yazarak ilerlenip müşteri olunması önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Kampanya kapsamında hak kazanılan Teknosa indirim kodu, müşterinin "1008TEKNOSA500" davet kodu ile Akbanklı olma süreci tamamlandıktan sonra SMS ile müşteriye gönderilecektir. İndirim kodlarının kullanılması için aktifleştirilmesi gerekmektedir. Aktifleştirme işlemi için TKNS boşluk kazanılan kodun 7889’a SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanyadan yararlanabilmek için Teknosa.com’da hesabına login olunmalı ve sepet adımına gidilerek ilgili kampanyanın seçilmesi gerekmektedir. Sonrasında indirim otomatik olarak uygulanacaktır. Teknosa Mağazalarında kod aktifleştirildikten sonra kasada cep telefonu söylenerek indirimden yararlanılabilir. Kodlar müşteriye özel olup, bir kez kullanılabilir” bunlar da yer aldı. 


Öte taraftan kampanyanın detaylarına baktığımız zaman internet sitesinde yer alan bilgiye göre “Kampanya sadece bireysel müşterilere özeldir. İndirimin kullanılabilmesi için sepette Apple, Monster, Dyson, markalı ürünler, Sony PlayStation 5 Oyun Konsolu, Microsoft Xbox Series X&Series S Oyun Konsolu, Airfryerlar, SSD, HDD ve Dijital Kartlar olmamalıdır.

Kampanya teknosa.com üzerinde satıcısı Teknosa olan ürünlerde geçerlidir. Kampanya farklı bir kampanya ile birleştirilemez. İletilen kampanya indirim kodları 31.03.2023 tarihine kadar geçerlidir. Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi, Teknosa indirim kodlarını kaybetmesi halinde başvuru geçersiz sayılır.

İndirim kodlarının kaybedilmesi halinde Akbank ve Teknosa A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Detaylı bilgi için: teknosa.com, akbank.com, 0850 222 55 99, 444 25 25. Akbank ve Teknosa İç ve Dış Tic A.Ş. her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, Kampanya Koşulları’nda herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar” ifadeleri kullanılmaktadır. 


Akbank’ ın bu kampanyasından yararlanmak için yukarıda bankanın kendi sitesinde yer alan bilgiler kapsamında detaylar anlatılmaktadır. Dolayısı ile koşulları yerine getiren kişiler bu kampanyadan yararlanabilecek. Kampanyanın daha fazla detaylarını öğrenmek isteyen kişiler Akbank’ ın internet sitesinde yeterli bilgi sahibi olabilir. Dolayısı ile bu şekilde vatandaşlar kampanyaya başvurup fırsatlardan yararlanabilir.