Akıncı 19. bölüm fragmanı. 7 mayıs 2021 Akıncı son bölüm fragmanı! Akıncı 7. bölüm yeni fragmanı sizlerle!

Akıncı 19. bölüm fragmanı. 7 mayıs 2021 Akıncı son bölüm fragmanı! Akıncı 7. bölüm yeni fragmanı sizlerle!

Akıncı 19. bölüm fragmanı

ATV’nin iddialı dizisi Akıncı yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen Akıncı 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Akıncı 19. bölüm fragmanında neler yaşandı? Haritacılar yakalanacak mı? Akıncı’yı bekleyen tehlike nedir? İşte detaylar…

7 Mayıs 2021 Akıncı fragmanı!

Ekranların sevilen dizisi Akıncı aksiyon ve gerilim yüklü bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi de heyecan bir an olsun azalmıyor. Süper kahraman filmleri ile benzer özellikler taşıyan dizinin çekimleri İstanbul’un tarihi mekanlarında gerçekleştiriliyor. Her hafta seyirciye görsel şölen sunulan Akıncı dizisi reyting oranlarında ise beklediğini yakalayamadı. Yüksek prodüksiyon maliyetleri de göz önüne alındığında dizinin sezon sonu final yapması bekleniyor. Gerilim dolu anların yaşandığı Akıncı 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Akıncı ve Haritacılar arasındaki savaş büyümeye başlamıştır. İstanbul’u kana bulamak isteyen Haritacılar bomba olayının ardından ağır darbe alır.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Zira, Akıncı son anda yetişerek bombanın patlamasına engel olmuştur. Cevdet’in Akıncı’yı bulması ile başlayan süreç giderek şiddetlenmiştir. Haritacılar, Akıncı ve ekibinin kimliğini tespit etmek için harekete geçer. Akıncı, köşeye sıkıştırılmak istendiğinin farkındadır. Lakin, çıktığı bu yolda ölümü dahi göze almıştır. Atalarından miras kalan İstanbul muhafızlığı görevini sonuna kadar yerine getirmeye çalışmaktadır. Yeni bir plan yapan Akıncı, bu sefer savunma pozisyonundan çıkmaya karar verir. Haritacıların yerlerini ve geçmişlerini araştırmaya başlamıştır. Nergis’te farklı bir yoldan ilerlemesine rağmen aynı hedefe ulaşmaya çalışıyor. Fatih, kimliğinin ortaya çıkması riskine karşı farklı bir önlem alması gerektiğini kabul ediyor. Cevdet, Gelincik’i bulmak için düğmeye basıyor. Cevdet’in Haritacılarla ilgili tespitlerinin doğru olduğu ortaya çıkıyor. Köksal ve Cevdet’in yeniden karşı karşıya gelmesi dengelerin bozulmasına neden oluyor. Cevdet, Nergis’e önemli bir uyarıda bulunuyor. Lakin, Nergis geri adım atmayarak planların bozulmasına neden oluyor.