Son Yaz 19. bölüm fragmanı! Son Yaz 7 mayıs 2021 yeni bölüm fragmanı! FOX TV en sevilen dizisi Son Yaz 19. bölüm fragmanı izle! Son Yaz 7 Mayıs 2021 cuma fragmanı sizlerle! İşte Son Yaz haftaya son bölüm fragmanı!

Son Yaz 19. bölüm fragmanı! Son Yaz 7 mayıs 2021 yeni bölüm fragmanı! FOX TV en sevilen dizisi Son Yaz 19. bölüm fragmanı izle! Son Yaz 7 Mayıs 2021 cuma fragmanı sizlerle! İşte Son Yaz haftaya son bölüm fragmanı!

Son Yaz 19. bölüm fragmanı

FOX TV’nin sevilen dizisi Son Yaz yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen Son Yaz 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Son Yaz 19. bölüm fragmanında neler yaşandı? Naz, Soner’i affedecek mi? Yağmur ve Akgün barışacak mı? İşte detaylar…

Son Yaz 7 Mayıs 2021 fragmanı!

Ekranların iddialı dizilerinden Son Yaz romantizm ve gerilimi bir arada sunmaya devam ediyor. Cuma akşamları yeni bölümleri yayınlanan dizi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Çeşme’de çekimleri devam eden yapım aile bağları, aşk ve ihanet temalarını başarılı bir şekilde işliyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Son Yaz 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Akgün ve Soner’in başına gelen olaylar can sıkıcı bir hal almıştır. Naz, Soner’i terk etmiştir. Yağmur ise Akgün’ün başka kızlarla kendisini aldattığına inanmak istemez. Lakin, gözüyle gördüğü ihanet sahnesinin ardından yıkılmıştır. İçi kan ağlamasına rağmen Akgün’ü terk etmeye karar verir. Akgün gerçekleri açıklamak için Yağmur’un peşinden gider ama istediği sonucu elde edemez

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

. Soner, Eray’ın gerçek yüzünü görmüştür. Hapishaneden neden geç çıktığı sorusunun yanıtını Naz’dan öğrenmiştir. Eray’a ihanetinin bedelini ödetmek isteyen Soner harekete geçer. Yağmur, Akgün ile farklı dünyaların insanları olduğunu kabullenmeye başlamıştır. Aşkın her sorunun üstesinden gelebilecek kadar güçlü bir duygu olmadığını anlamıştır. Aşk acısı çeken Yağmur ve Akgün, birbirlerinden uzak durmanın yollarını arar. Canan ve Selim yeniden aile olmaya karar vermiştir. Canan, Selim’in hayatının aşkı olduğunu herkese ilan eder. Yeniden aynı çatı altında yaşamaya başlamak için harekete geçerler. Yağmur, annesinin acele ettiğini düşünmektedir. Selim, Akgün’e babası gibi davranmaktadır. Akgün’e ağabeyine karşı uyarılarda bulunmaya başlamıştır. Gökhan’ı hiç gözü tutmamıştır. Bu yüzden adım adım takip etmeye karar verir. Gökhan, Akgün’ün başının belaya girmesine neden olmuştur.