AK Parti TBMM Grubu, mevcut Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterilmesine ilişkin grup kararı aldı.

Far Cry 5 Oyunu Ücretsiz Oynanabilecek! Ubisoft'ta Far Cry Tutkunlarını Sevindiren Haber! Far Cry 5 Oyunu Ücretsiz Oynanabilecek! Ubisoft'ta Far Cry Tutkunlarını Sevindiren Haber!

AK Parti Türkiye Büyük Millet Meclisi Grubu, 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak seçimler için 13. Cumhurbaşkanı adaylarının mevcut Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmasına karar kıldı.

AK Parti TBMM Grubu, mevcut Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı adayı olması kararını oy birliği ile aldı

AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz toplantı sonrasında alınan karara ilişkin açıklamalarda bulundu. AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylık kararının oy birliği ile alındığını ve bu kararın önümüzde hafta içerisinde de Yüksek Seçim Kurulu’na gönderileceğini ifade etti.

13. Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri propaganda dönemine ilişkin usul ve esasların da Resmi Gazete’de yayımlanmasıyla, Cumhurbaşkanı seçiminde propaganda dönemi de 31 Mart 2023 Cuma günü, milletvekili seçimleri için de propaganda döneminin ise 18 Mart Cumartesi günü başlayacağı Yüksek Seçim Kurulu tarafından belirtildi.