Kadınlar hakkında skandal açıklama ve yorumlar ile "fahişe" ve "cariye" benzetmesi yapan Başhekim'e AKP'den destek ziyareti de geldi.

Kadınların giydiği kıyafetler üzerinden "Cariyeler örtünmezmiş. Cariye mi bunlar!" diyerek açıklama yapan Konya Numune Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve İHH İl Başkanı Hasan Hüseyin Uysal’a AKP anında destek verdi.

Konya Numune Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve İHH (İnsani Yardım Vakfı) Konya İl Başkanı Hasan Hüseyin Uysal, sosyal medya hesabından "Toplumun en zayıf yanı da en kuvvetli yanı da kadın. Konya'da bile göbeği, göğüslerinin yarısı, omuzları, bacak uyluğunun % 80'i açık tipler türedi. Bu teşhir, 'beden görseli satma' değil mi? Beden satmaya giden yol, fa..şelik yolu değil mi? Cariyeler örtünmezmiş. Cariye mi bunlar!" demişti.

Uysal tepkiler üzerine tweetini silerken daha sonra yaptığı vahim açıklamasında ise "Çok seviyesiz yorumlar gelmiş o yüzden yorumları kapattım. Her açık f..... demedim. Teşhirci psikolojiye ve bunun varabileceği sonuca işaret ettim. Biraz sağlıklı düşünülse, daha insanî değerlendirmeler çıkardı ortaya. Yazık, delikanlı erkeklerin ruhsal savrulmalarını düşünen yok" ifadeleri ile de ayrıca tepki çekmişti.

Uysal'ın sözlerine sosyal medyadan gösterilen tepkiler üzerine AKP Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Uysal'a destek ziyaretinde bulundu.

Bir Başhekim olan Uysal da bu desteğin fotoğrafını paylaşarak "vekilimiz @sorgunahmet Ahmed Sorgun Beyefendi pazar demediler tatil demediler an bu an, zaman bu zaman diyerek evimizde ziyaretimize geldiler "Yan-yanalığımız bilinsin istedik" dediler. Sorumluluk budur. Dost budur "Nerede kaldı?" dedirtmez Olması gereken anda-yerde hazırdır," şeklinde güzelleme yaparak gövde gösterisinde bulundu.

Aşırı terleme nedir? Belirtileri nelerdir? Tedavisi var mıdır? Aşırı terleme nedir? Belirtileri nelerdir? Tedavisi var mıdır?