AKP tarafından en son üstü çizilen isim Abdurrahman Dilipak AKP tarafından kendinin hedef alınmasına "böyle mi teşekkür ediyorsunuz?" diyerek isyan etti.

AKP'ye karşı muhalif yazıları sonrası Akit'ten ayırlma durumu ile dikkat çeken ve şimdi Habervakti köşe yazarı olan Abdurrahman Dilipak, bugün ki köşe yazısında AKP hükumetini dikkat çeken ifadeler ile eleştirdi.

Son olarak, "AKP'nin papatyaları" başlıklı yazısı nedeniyle AKP Kadın Kolları ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’ın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olduğu KADEM tarafından kendisine açılan davayı köşesine taşıyan Dilipak gündeme oturan ifadeler kullandı.

Sümeyye Erdoğan babası hakkında konuştu - Yeni Şafak

Türkiye’de ilk kadın derneklerinin kuruluşunda, kadınlara en fazla destek verenlerden birinin kendisi olduğunu vurgulayan Dilipak, ailesinin de bu derneklerde aktif görev aldığını belirterek "Ben, hemen hemen her ay TURGEV’deki kızlara konferanslar veriyordum. Dün, haklarını savunduklarımın çocukları bugün benden davacılar. 2 yıldır yargılanıyorum. 2023’de de bu dava devam edecek. Ne zaman biter onu bilmiyorum ama acelem yok, alışkınım. Bu dava devam ettiği sürece kaybeden ben değilim!” dedi.

Erdoğan'ın kızı da ticarete girdi

En çok dikkat çeken ise “Ben, ‘fahişe ve türevleri’nin kuyruğuna basınca ses başka yerden geliyor. ‘ AKP içindeki FETÖ’nün zihniyet ikizi AKP’liler ve AKP’nin papatyaları’ aktif. Erdoğan’ın sözlerine bakıp, ona göre bir tanım yaptım bakın başıma ne  işler geldi!?" sözleri oldu.

20 yıl önce Erdoğan ailesi - Yeni Şafak

Kendisine dava açan AKP ve KADEM’e sitem eden Dilipak ayrıca “Sizler buraya gelirken, bataklıkları geçerken ayaklarınızı başları üzerinde taşıyanlara bu şekilde mi teşekkür ediyorsunuz!?” diye sorması ile de adeta gündeme ve yaşananlara damga vurdu.

1988 yılına ait erdoğan ailesi fotoğrafı - uludağ sözlük

İstanbul'un Renault Yetkili Servisi İstanbul'un Renault Yetkili Servisi