Şarkıcı Hadise henüz 4 ay önce nikah masasına oturduğu eşi Mehmet Dinçerler’den boşanma kararı alınca ortalık fena karıştı...

Beykoz Adliyesi’nde boşanma davası açan Hadise “Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet'e hayatında mutluluklar diliyorum.” demesi ile hem dikkat çekip hem de sorulara sebep olmuştu ki Mehmet Dinçerler cephesinden gelen haber adeta magazin bombası oldu.

Hadise ve Mehmet Dinçerler hakkında yeni bir iddia daha! Hadise ev terk mi etti? Kayınvalide sorunu iddiası - Magazin Haberleri

Dün avukatı aracılığı ile Beykoz Adliyesi'nde "Mehmet Dinçerler'den sanat hayatımla ilgili baskı görüyorum." diyerek boşanma davası açan Hadise'nin dava ilekçesinde "Mehmet Dinçerler evlendikten kısa bir süre sonra Hadise'nin sanat hayatını kısıtlayıcı tutum ve tavırlar sergilemeye başladı. Mehmet'in bu davranışları zaman içinde psikolojik baskı boyutuna vardı. Bu baskılar Hadise'yi yıpratmaya başladı. Sadece kişisel hayatını değil, sanat hayatını da etkileyecek boyuta vardı. Ayrı yaşamaya başlayan çiftin evliliği fiilen de bitti." ifadelerine yer verildi.

Hadise ve Mehmet Dinçerler arasında neler oluyor... Yüzükler çıktı! - Magazin Hayat

Ancak sonrasında patlayan haber ise Hadise ile Mehmet Dinçerler'in avukatları boşanma davası için bir araya geldikleri, Hadise'nin Mehmet Dinçerler'den maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmadığı ancak Dinçerler'in hediyelerini istediği oldu.

Mehmet Dinçerler'in boşanmak için Hadise'ye evlilik teklifinde taktığı 3 milyonluk yüzükle birlikte düğünde takılan tüm takıları istemesi magazine ve sosyal medyaya bomba gibi düştü.

Hadise ve Mehmet Dinçerler arasında neler oluyor? 'O yüzük zaten yaramamıştı!' - Magazin Haber

Hadise Twitter'da yaptığı açıklamada "Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet'e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ediyorum" demişti ve çift sosyal medyada birbirlerini takipten çıkıp birlikte olan tüm fotoğraflarını da silmişlerdi.

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!