Nevşehir'de AKP heyetinin Acıgöl’e yaptıkları bayramlaşma ziyaretine vatandaşların tepkileri damga vurdu.

Nevşehir'de AKP heyetinin Acıgöl’e yaptıkları bayramlaşma ziyaretine vatandaşların tepkileri damga vurdu. 

Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bayramlaşma ziyaretine gelen AKP'li milletvekilleri, Türkiye'nin geldiği durum neticesi ciddi tepkilerle karşılaştı. Yücel Menekşe ve Mustafa Açıkgöz adındaki vekiller bayramlaşmaya gittiklerine gideceklerine pişman olacak hale geldiler.

AKP'li milletvekillerinin ilçede AKP İl Başkanı Ali Kemikkıran ile AKP'li Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş'ın da eşlik ettiği ziyareti sırasında bazı vatandaşlar taleplerini iletmek isterken karşılaştıkları muameleye kızdılar.

Kredi Almak İsteyenler Akbank Sitesine Girsin! 100.000 TL Hazırlandı! Başvuru Yapan Onay Alıyor Kredi Almak İsteyenler Akbank Sitesine Girsin! 100.000 TL Hazırlandı! Başvuru Yapan Onay Alıyor

Talebini dile getirmek isterken iteklendiğini söyleyen bir vatandaş, AKP'li milletvekillerine "Bu hareket nedir? Yıllardır bizde bu sevdadayız, sizden iyi sevdalıyız" diye tepki gösterince ortalık karıştı.

Yıllardır dile getirdikleri doğalgaz beklentilerinin bir türlü karşılanmamasını anlatan vatandaşa cevap ise  "Bir kaygı, endişe olsa, eğer yapamayacak olsak buraya bu heyet komple gelmeyiz. Biz Allah için yapıyoruz” oldu.