İsterseniz ATM'ye gidip hemen 41.000 TL'ye kadar para alabilirsiniz! Acil nakit para gereksinimi olanlar. Şubeye gidecek müddeti olmayanlar. Salgın sürecinin ilk düzeyinde düşürülen faiz oranları şu günlerde artmaya başladı.

Cep telefonu bankacılığı, internet bankacılığı ve mobil uygulamalar üzerinden bu başvuruları yapabilirsiniz. Bu krediler paraya tüketici kredisi biçiminde sunulmakta olup ticari emel dışında kalan gereklilikler karşılamaktadır. Faiz oranlarının değişmesi ile eş güdümlü 41.000 TL'ye kadar kredi yardımı sunuluyor 3 sene vadeyle ödeme yapabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacı hayat devam ettiren vatandaşların tüketici kredisi kullanma hususu ile alakalı ilk tercihleri kamu bankaları oluyor.  Akbank ve Şekerbank tüketici kredisi kampanyası ile müşterilere finansman desteği veriliyorAkbank ve Şekerbank bu kredileri amacıyla aylık faiz oranlarının faiz düzeyi kaçtır? 18 yaş ve üzeri, aylık derli toplu gelire sahip olduğunu belge ile ispatlayan herkes tüketici kredisi başvuruında bulunabilir. Başvurular, müşteri memnuniyeti gereği fazlası kanaldan yapılabilmektedir. İsterseniz banka şubesinden bizzat yapabileceğiniz gibi internet şubesinden, telefon şubesinden ya da ATM' den, tüketici kredisi hedefiyle başvuru yapabilirsiniz.
 

Akbank anında kredi

Şubeye gitmeden kredi çekmek bundan sonra çok kolay! Akbank, İnternet Şubesi ya da Bankamatiklerden anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuzun onaylanması halinde, çektiğiniz kredi tutarı Akbank vadesiz hesabınıza anında aktarılır. Anında Kredi başvurusunız Akbank, İnternet Şubesi ya da Bankamatiklerden 7/24 dilediğiniz süre hızla ve güvenle yapabilir, başvuruların onaylanması halinde şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kullanmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Kredi başvurunuz, gerek duyulması halinde kredi başvurusu yapar iken seçeceğiniz hesabınızın bağlı olduğu Akbank Şubesi'ne detaylı değerlendirilmek üzere aktarılabilir.

Şekerbank hızlı kredi faiz oranları

Başvurun onaylansın kredini evraksız İnternet Bankacılığı(Yeni sekmede aç)'ndan anında* ya da nüfus cüzdanınla en yakın Şekerbank Şubesi'nden kullan!

41.000 TL'ye kadar

36 aya varan vadeler

Evrak yok, kefil yok!

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Cep telefonunuza başvuru sonucunuz 3 dakika hedefiylede gönderilir.

Başvurunuz pozitif olması halinde kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi cep telefonunuza sms mesajı olarak gönderilir.

Bundan sonra tek yapmanız gereken size en yakın Şekerbank Şubesine(Yeni sekmede aç) nüfus cüzdanınız ile eş güdümlü başvurmanız.

Banka, onaylanan kredinin kullanımı hedefiyle son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir.