32 günlük mevduat faizi oranları coşmaya devam ediyor. Bankalar toplu parası olan müşteriler için adeta yarış haline girmiş durumda. İşte En yüksek 32 günlük mevduat faizi aylık oranlar.

Türk Lirası birikimini sürekli olarak yüksek mevduat faiz oranları ile değerlendirmek isteyenler için Alternatif Bank, bitmeyen hoş geldin faizini duyurdu. Yeni müşteri kazanmak için çoğu banka tarafından bir süreliğine sunulan yüksek hoş geldin faizlerini sürekli hale getirmesiyle birçok avantaj sağlayan Alternatif Bank, VOV Hesap ile şu an için en yüksek mevduat faizlerini de sunuyor. Ek ürün kullanımı ile yüksek hoş geldin faizinden standart faiz döneminde de yararlanmak için farklı ayrıcalıklar sunan ek ürün kullanmak yeterlidir. İşte 32 günlük en yüksek faiz veren banka ve bitmeyen hoş geldin faizi fırsatı… Alternatif Bank VOV Hesap hoş geldin faizlerini sürekli hale getirdi. İster uzun vadede ister kısa vadede birikimlerini değerlendirmek isteyenler için en yüksek vadeli mevduat faiz oralarını sunuyor. Ayrıca vadesi bozulmadan nakit işlemlerin de yapılmasına olanak tanıyan VOV Hesap ile birikimlerini değerlendirmek isteyenlere avantajlar sunuluyor.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Alternatif Bank VOV Hesap Hoş Geldin Faizi

Günlük vadeli mevduat özelliklerine sahip bir tasarruf hesabı olan Alternatif Bank VOV Hesap, avantajlı faizi ile yüksek kazanç elde etmek isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. Hoş geldin faizi döneminin sona ermesinin ardından kullanılan her ürün için ek faiz oranı kazanarak her zaman hoş geldin faizi oranları ile birikimlerin değerlendirilmesi sağlanıyor.

90 günlük avantajlı hoş geldin faizi dönemi bitiminin hemen ardından standart faiz döneminde ek ürünler kullanılarak, TL mevduatları için süresiz olarak hoş geldin faizi uygulanabilmektedir.

Vadesi Bozulmayan Mevduat Hesabı!

Günlük para çekme ve yatırma işlemlerinde vadesi bozulmadan vatandaşların dilediği gibi işlem yapmasına da olanak sağlayan Alternatif Bank VOV Hesap, ilk 90 gün boyunca devam edecek avantajlı hoş geldin faizine ek olarak ücretsiz EFT ve havale fırsatını da sunmaktadır. Bitmeyen hoş geldin faizi, en yüksek günlük vadeli mevduat faiz oranları ve vadesi bozulmayan hesap özelliği ile Alternatif Bank VO Hesap dikkat çekmektedir.

800.000 TL 32 günlük vadeli mevduat faizi aylık kazancı