Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel kimdir? Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel yaptığı paylaşımla ortalığı birbirine kattı! Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel kaç yaşında? Havva Öztel ne iş yapıyor 

Genç popçu Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel yaptığı paylaşımla ortalığı birbirine katarak yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. 

unnamed-15

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafı ile yorum yağmuruna tutularak eleştirilerin hedefi oldu.

ZgumFJyb_400x400

Genç görünü, düzgün fiziği ile kızı Aleyna Tilki'yi bile gölgede bırakan Havva Öztel sık sık sosyal medyada tartışma konusu oluyordu. Havva Öztel son yaptığı paylaşımla eleştirilerin hedefi oldu.

havva-oztel-1-020720211625211382d397eb23

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

Havva Öztel memleketine gitti ve memleketinin tabelasının altında yaptığı paylaşımla tartışma çıkardı.

1200x627-aleyna-tilkinin-annesi-havva-oztel-pembe-saclariyla-buyuledi-genc-anne-havva-oztele-her-sey-mi-yakisir-yorumlari-yagdi-1621683365507

Memleketi Of'a giden ve yoldaki Of tabelasının önünde fotoğraf çektiren Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel içine çamaşır giymediği için tartışma çıkardı. Havva Öztel "İçine bir şey giymeyi unutmuşsun" yorumlarına maruz kaldı. 

11_5