Blu Tv'de ses getirecek dizinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin ile tanınan Pınar Deniz ve Kubilay Aka yeniden bir araya Bunu Bi Düşünün dizisiyle geliyor!

Blu Tv dün akşam bombayı açıkladı. Bir zamanlar Vatanım Sensin dizisiyle yıldızları parlayan Pınar Deniz ve Kubilay Aka yeniden bir araya geldi!

Ahmet Mümtaz Taylan'ın başrolünde yer aldığı Bunu Bi Düşünün ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Kubilay Aka ve Pınar Deniz görülünce Vatanım Sensin hayranları adeta sosyal medyayı salladı.

Dijital platformlardan Blu Tv yine konuşulacak bir işe imza atmış gibi görünüyor. Blu Tv dün Bunu Bi Düşünün adlı dizisinin tanıtım fragmanlarını yayınladı. Bunu Bi Düşünün konusu nedir? Bunu Bi Düşünün oyuncuları kim?  Bunu Bi Düşünün ne zaman hangi kanalda başlıyor?

Blu Tv fragmanı "Dünya üzerindeki tüm canlıların özgür ve eşit yaşam hakkı olduğunu bizce bi' düşünün. #BunuBiDüşünün, Cuma günü BluTV'de! #yaşamboyubirlikte" notuyla vererek her gün işkence haberlerini aldığımız, devletin yasalarla önünü almadığı için, insanların cahilliği nedeniyle sokaklara atılan, kısırlaştırma yapılmayan, sosyal medyada dilsiz canlar üzerinden iftira, kin ve şiddet yayıldığı kedi ve köpeklere dair mesaj vererek kendisine hayran bıraktı.

BUNU Bİ DÜŞÜNÜN OYUNCULARI KİM?

er3_16_9_1541226861_16_9_1548138055

Blu Tv'de yayınlanacak olan  Bunu Bi Düşünün dizisinde Ahmet Mümtaz Taylan, Kubilay Aka, Pınar Deniz, Şebnem Bozoklu, İsmail Ege Şaşmaz, Müjde Uzman, Başak Daşman gibi isimler yer alıyor.

BUNU Bİ DÜŞÜNÜN NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Bunu Bi Düşünün dizisi Cuma günü Blu Tv'de başlıyor. 8 bölümlük mini dizi merak uyandırmayı başardı. 

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?