Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli’nin başrolünü oynayacağı Atatürk dizisinde Mustafa Kemal Atatürk’ün babası Ali Rıza Efendi’yi canlandıracak isim belli oldu. Ali Rıza Efendi karakterini kimin canlandıracağı merak konusu oldu.

14 haziran 2022 tarihinde Disney Plus Türkiye’de yayın hayatına başlayacak. Disney Plus Türkiye’de yayın hayatına başlamadan birçok ünlü isim anlaştı. Eğlence pazarına bomba gibi girmeye hazırlanan Disney Plus’ın en iddialı projeleri arasında yer almaya hazırlanan Atatürk dizisinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş elli olmaya başlıyor. Başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı Atatürk dizisinde Ali Rıza Efendi rolünü canlandıracak isim gündeme bomba gibi düştü. Atatürk’ün babası Ali Rıza Efendi karakterine can verecek isim haberimizin detaylarında yer alıyor.

22222

Ali Rıza Efendi’yi Kim Oynayacak!

Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu Atatürk dizisi şimdiden hem konusu bakımından hem de oyuncu kadrosu olarak büyük ilgi topladı. Heyecanla beklenen Atatürk dizisi bilhassa konusu bakımından merak ediliyor. Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı Atatürk dizisi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını ele alacak.

Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Atatürk dizisi şimdiden dizi severler tarafından merak konusu oldu. Heyecanla beklenen Atatürk dizisinin oyuncu kadrosunda da birbirinden yetenekli isimler yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Atatürk dizisinde Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ı ünlü oyuncu Songül Öden’in oynayacağı iddia edilmişti.

Sıfır ve 2. El araç alacaklar dikkat! Araçlar zamlanıyor Sıfır ve 2. El araç alacaklar dikkat! Araçlar zamlanıyor

333

Atatürk Dizisine Bomba İsim Dahil Oldu!

14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus, Türkiye yapımı dizi ve filmler için birçok anlaşma imzaladı. Heyecanla beklenen Atatürk dizisi Disney Plus’ın en iyi projelerinden birisi olmaya hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden yetenekli isimleri yer alıyor.

O3Medya’nın yapımcılığını yaptığı, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu merakla beklenen Atatürk dizisinin başrolünde yer alan 31 yaşındaki başarılı oyuncu Aras Bulur İynemli dizi ile ilgili olarak “Mustafa Kemal Atatürk’ü anlatan bir projemiz olacak. Ben de Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandıracağım. Çok heyecanlıyım. Çünkü böyle bir rolü canlandırmak büyük bir onur ve gururdur. Projeyle ilgili çok bilgi veremiyorum. Yapım şirketi zamanı gelince açıklama yapacaktır. Atatürk’ü elimizden geldiğince en iyi şekilde anlatmak tek amacımız” ifadelerini kullandı.

Merakla beklenen Atatürk dizisinin oyuncu kadrosu ile ilgili her geçen gün yeni bir bomba isim daha gündemde yer alıyor. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ı ünlü oyuncu Songül Öden’in canlandıracağı iddia edilmişti. Şimdi de Atatürk dizisinde Mustafa Kemal Atatürk’ün babası Ali Rıza Efendi’yi canlandıracak karakterin belli olduğu söylendi. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu Atatürk dizisinde Ali Rıza Efendi’yi canlandıracak ismin İtalya’da yaşayan başarılı oyuncu Mehmet Günsür’ün oynayacağı söylendi. Öte taraftan Atatürk’ün kız kardeşi Makbule Atadan’a ise Sahra Şaş’ın canlandırılacağı iddia edildi.