Bir süredir Star TV'de Alişan ve Demet ile Sabah Sabah adlı programda sunuculuk yapan Alişan ikinci kez baba oldu. Eşi Buse Varol'un kızlarını dünyaya getirdiğini duyuran Alişan, sevincini takipçileriyle paylaştı.

Dolgun Maaşla Bankada Çalışacak Güvenlik Alımı Başladı! Banka Gişe Kısmında Bekleyecek Görevliler Aranıyor Dolgun Maaşla Bankada Çalışacak Güvenlik Alımı Başladı! Banka Gişe Kısmında Bekleyecek Görevliler Aranıyor
Bir süredir Star TV'de Alişan ve Demet ile Sabah Sabah adlı programda sunuculuk yapan Alişan ikinci kez baba oldu. Eşi Buse Varol'un kızlarını dünyaya getirdiğini duyuran Alişan, sevincini takipçileriyle paylaştı. Bunun ardından Alişan kızının adı ne? her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için Alişan'ın hayatı ve biyografisini derledik.

Rol aldıkları Dostlar Mahallesi dizisinin setinde tanışıp 2018 yılında dünyaevine giren Alişan ve Buse Varol çiftinin Burak adını verdikleri ilk çocukları 2019 yılında dünyaya geldi. Sürekli kalabalık bir aile istediğini dile getiren Alişan, baba olmanın heyecanını ikinci kez yaşadı.

Alişan ile Buse Varol'un ikinci bebekleri bu sabah dünyaya geldi. Doğum sonrası kızının ayaklarını paylaşan Alişan, "Geldi babasının aşkı! Geldi çok şükür" diyerek mutluluğunu takipçileri ile paylaştı.


Alişan kızının adı ne?


Oğlu Burak'tan sonra bu sabah kızının kucağına alan Alişan, bebeğine Eliz adını verdi. Kızının adını aylar önce canlı yayında açıklayan Alişan, Eliz'in doğumunu takipçileriyle paylaştı.

Alişan isyan etti!


Ünlü şarkıcı kızının fotoğraflarını izin olmadan sosyal medyada paylaşanlara isyan etti. Alişan, konuyla ilgili; "En yakınlarım bir kaç kişiye fotoğraf atıyorum...O da alıyor hikayesine atıyor. Ve ben, doğalı yarım saat olmuş bebeğimi yeni görüyorum her yerde... Yazıklar olsun!" dedi. Gelelim Alişan kimdir? Kaç yaşında sorusunun cevabına... İşte Alişan'ın biyografisi...


Alişan kimdir? Kaç yaşında


Serkan Burak Tektaş ya da bilinen adıyla Alişan, Bingöl’lü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976’da İstanbul Erenköy’de dünyaya geldi.

Müzik piyasasına atılana kadar adı Serkan Burak Tektaş’tı. Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı. Henüz iki yaşındayken, İbrahim Tatlıses’in “Sabuha”, İzzet Altınmeşe’nin “Maden Dağı” adlı türkülerini ezbere okurdu. Okul yıllarında öğretmenleri ders arasında Alişan’a türkü söyletirlerdi. Bu, liseyi bitirene dek sürdü. Alişan’ın en büyük amacı pilot olmaktı ancak ÖSS’den yeterli puanı kazanamayınca bu hayali suya düştü. Lise birinci sınıftayken, babasının maddi desteğiyle ilk kasetini yaptı. Ancak bunu, gerçek bir kaset çalışması olarak kabul etmiyor.

Dedesi ve dayısının yakın dostu olan, Prestij Müzik’in ortağı Hilmi Topaloğlu tarafından keşfedilen Alişan, daha sonra firmanın diğer ortakları Mahsun Kırmızıgül ve Burhan Aydemir’in de desteğiyle ilk albümü Asik Oldum’u 8 Nisan 1996’da Piyasaya Cikarildi ve ünlü oldu.ikinci albümü ‘Sana Bir Şey Olmasın’ı Eylül 1997’de piyasaya çıkardı.Albümün çıkış parçası “Kralı Gelse” adlı parçayla müzik dünyasında büyük yankı uyandırdı.

Üçüncü albümünü Kara çadır adlı albümünü 23 Nisan 1998 yılında çıkarılmıştır. Alişan’ın dördüncü albümü Var Ya 23 Ocak 1999 yılında çıkarılmıştır.Beşinci albümünü Alisan 5 Haziran 2001 yılında çıkarılmıştır.2002’nin Mart ayında Akmerkez alışveriş merkezi’nde Yalçın Menteş’le kavga etti. Polis tarafından tutuklanan Alişan,hapis cezası aldı.Söz mü adlı altıncı albümünü 25 Kasım 2002 yılında çıkarıldı.

Ertesi yıl 20 Mart 2004 yılında Kalbim ellerinde adlı albümünü çıkarıldı.20 Mart 2005’te Olay bitmiştir adlı albümünü çıkarıp iki yıl sonra 5 Mart 2007’de Ve kimselere güvenmiyorum adlı albümünü çıkarıp, bir yıl sonra 15 Haziran 2008’de Sevgilerimle adlı son albümünü çıkarttı. Peki Alişan'ın karısı Buse Varol kim? Hangi dizilerde oynadı


Alişan'ın karısı Buse Varol kim? Hangi yapımlarda rol aldı


Buse Varol, 25 Mart 1990'da Manisa'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümü'nde tamamlayan Varol, 2012'de Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda yer aldı. Yarışmadan sonra bir süre modellik yapan Buse Varol, oyunculuk teklifleri almaya başladı. Tozlu Yollar dizisiyle ilk dizi deneyimini yaşayan Varol, Sevda Kuşun Kanadında, Arka Sokaklar, Şehrin Melekleri ve Kış Güneşi, Rüya, Dostlar Mahallesi, Payitaht: Abdülhamid gibi pek çok dizide yer aldı.

Buse Varol, geçtiğimiz yaz aylarında “Çok Tatlı” programının sunuculuğunu üstlendi. Ancak proje uzun süreli olmadı.

Buse Varol, Dostlar Mahallesi dizinde tanıştığı rol arkadaşı Alişan ile Mayıs 2018'de hayatını birleştirdi.