Kadınlar şu hallerde dövülebilir" diyerek açıklayan sarıklı cübbeli "hoca" merak edildi. "Kadınlar şu hallerde dövülebilir" diyen hoca kim? İsmi ne? Aranmaya başladı.

Biden’a Netanyahu’dan Tavsiye: İç İşlerimize Karışma! Biden’a Netanyahu’dan Tavsiye: İç İşlerimize Karışma!

Yıllar öncesinde "başörtülü" kadınların eğitime ve kamu kurumlarına alınmaması ile başlayan süreç, son zamanlarda pedofili savunmaları, meşrulaştırmaları, kadın cinayetlerinde iyi hal indirimleri ile güncellenirken en son "kadınların hangi hallerde dövüleceği" konusunda "açıklama" evresine de geldi.

IŞİD son 24 saatte iki kadını taşlayarak öldürdü - Son dakika dünya haberleri – Sözcü

Kadınların hangi koşullarda dövüleceğini açıklayan bir yobaz hocanın videosu sosyal medyada tepkiler ile gündem olurken; aile uyumu ve itaat için kadının "Hafifçe sırtına vurulabilir veya hafifçe kulağı çekilebilir, azarlama babında" dövülebileceği ifade edilirken herhangi bir yasal sürecin başlayıp başlamadığının yanı sıra şahsın kimliği de merak edildi.

Yobaz şahış "Kadınların dövüleceği" halleri ise şu cümlede özetledi;

"Tabii ki fıkıh kitaplarında üç şey sayar kadın için" diyen videodaki kişi, sözlerine "Birincisi namazı terk ederse, ikincisi kocası onu davet ettiğinde yatağına gelmezse, hayız ve nifaz olduğu zaman temizlenmesi için yıkanmazsa"

iŞTE O SÖZLER;