Amazon ve Mastercard iş birliği yüzleri gülümsetti! Amazon, kaliteli içeriklerin yer aldığı Amazon Prime platformunu ve tüm Amazon hizmetlerini 2 ay ücretsiz bedava yaptı! Amazon kaliteli hizmetinde uygun fiyatlı abonelik ücretinin yanı sıra bedava kampan

Amazon ve Mastercard iş birliği yüzleri gülümsetti! Amazon, kaliteli içeriklerin yer aldığı Amazon Prime platformunu ve tüm Amazon hizmetlerini 2 ay ücretsiz bedava yaptı! Amazon kaliteli hizmetinde uygun fiyatlı abonelik ücretinin yanı sıra bedava kampanyasını 2 aya çıkardı! Amazon Mastercard logolu kredi ve banka kartı sahiplerine Amazon Prime üyeliklerini ilk 2 ay ücretsiz yaptı!

Amazon ve Mastercard iş birliği yüzleri güldürdü. Amazon, Mastercard logolu kredi ve banka kartı sahiplerine  Amazon Prime'a ilk 2 ay ücretsiz fırsat sundu. Kampanyadan, Prime'a ilk kez üye olacak kullanıcılar yararlanabilecek.

Ülkemize henüz yeni gelen Amazon Prime uygun fiyatının yanı sıra kampanyalarla da inanılmaz işler yapıyor. Amazon, online alışverişlerinizde ücretsiz kargodan bedava oyun, uygun fiyatlı film ve dizi aboneliği ile rakiplerinin kalite olarak üstünde yer alamaya devam ediyor.

Amazon Prime bu kadarı yeterli demedi ve Mastercard ile yeni bir kampanyaya imza attı. Amazon Prime, 30 günlük ücretsiz deneme süresini Mastercard sahiplerine 2 aya çıkardı. Kampanyada Amazon Prime'a ilk kez üye olacaklar faydalanabilecek. Kampanya 15 Ocak - 15 Mart tarihleri arasında geçerli olacak. Kullanıcılar, 2 aylık deneme sürecinin ardından memnun kaldıkları takdirde tüm Amazon hizmetlerden aylık sadece 7,90 TL karşılığında faydalanacaklar.

Kampanyadan Denizbank, Fibebanka, Akbank, Garanti BBVA, ING, QNB FinansBank'ın Mastercard logolu banka ve kredi kartları, HSBC, Kuveyt Türk Katılım Bankası ve Vakıfbank'ın Mastercard logolu kredi kartları faydalanabilecek. Ancak Visa kart sahipleri 1 aylık kampanyayı kullanabilecekler.

Kampanyadan faydalanmak ve kendinize kaliteli bir hizmet sunmak için BURAYA tıklayabilir ve Amazon sayfasına ulaşabilirsiniz.