Sezonun en çok konuşulan dizisi Masumlar Apartmanı dizisinden ayrıldı ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı Netflix dizisine transfer oldu. Masumlar Apartmanı dizisinin hayranları bu transferden memnun olmadı.

Sezonun en çok konuşulan dizisi Masumlar Apartmanı dizisinden ayrıldı ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı Netflix dizisine transfer oldu. Masumlar Apartmanı dizisinin hayranları bu transferden memnun olmadı. Masumlar Apartmanı dizisinden Bir Denizaltı Hikayesi dizisine transfer oldu.

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılan oyuncu Netflix'in yeni dizisinde başrol oynayacak. Dijital dizi ve film izleme platformu Netflix'de heyecanla beklenen dizi Bir Denizaltı Hikayesi kadro çalışmalarını netleştirmeye devam ediyor. Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer aldığı diziye Masumlar Apartmanı dizisinden transfer gerçekleşti.

Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılığı çok konuşulan Alper Saldıran Netflix ile anlaştı. Alper Saldıran başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'nin yer aldığı bilim kurgu dizisi Bir Deniz Altı Hikayesi'nde yer alacak.

Netflix'in yeni dizisi Bir Denizaltı Hikayesi'nin kadrosuna son olarak Jet Sosyete dizisinde yer alan Ecem Uzun, uzun zamandır ekranda yer almayan Ertan Saban'da dahil oldu.

Dizinin kadrosuna ayrıca Kırmızı Oda dizisiyle ekranlara gelen Meriç Aral'da dahil edildi.

OGMPictures imzalı kod adı Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin kadrosu böylelikle Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Alper Saldıran, Ecem Uzun, Ertan Saban ve Meriç Aral olarak şekillendi.

TÜRK İŞİ HOLLYWOOD DİZİSİ!

Senaryosunu Jason George, Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı'nın kaleme aldığı Bir Denizaltı Hikayesi'nde dünyayı etkileyen bir felaket sonrası, bir bilim ekibinin yaşananları araştırmak için askeri denizaltısına binerek bir yolculuğa çıkmasını anlatılacak.