Ankara'da yarın okullar tatil mi? Ankara Valiliğinden açıklama! Ankara'da yoğun kar yağışı sonrası veliler ve öğrenciler gözünü tatil mi haberlerine çevirdi! Valilik ve MEB'den açıklama! Ankara'da 16 Aralık 2021 Perşembe okullar tatil mi olacak?

Ankara'da yarın okullar tatil mi olacak? Ankara'Da yoğun kar yağışı başladı. Yolların kapanması beklenihyor. Ankara'da yarın okullar tatil mi olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada bugün için Ankara'da kar yağışı uyarısı yapılmıştı. Yapılan açıklamada sıcaklıklarda düşüş yaşanacağı ve ülkenin iç ve doğu kesimlerinde yağışların karla karışık şeklinde gerçekleşeceği açıkalnmıştı.

Ankara'da devam eden kar yağışı etkisini arttırıyor. Olumsuz hava koşulları şimdiden vatandaşlara zor anlar yaşattı. Yarın yağışın etkisinin daha da artması bekleniyor. Gözler Ankara Valiliğine çevrildi.

Peki Ankara'da okullar tatil mi olacak? 16 Aralık 2021 Perşembe okullar tatil mi oldu?

Ankara'da devam eden kar yağışı öğrenci, öğretmen ve velilerin kar tatili haberini bekletir oldu. Ankara'da kar yağışı nedeniyle olumsuz hava koşulları Ankara'daki vatandaşları zora soktu Giderek artan kar yağışı ve fırtına eğitim ve öğretime ara verilecek haberini bekletti.

Promosyon Rekabeti Hız Kesmeden Devam Ediyor! 25 bin 215 TL sürprizi Promosyon Rekabeti Hız Kesmeden Devam Ediyor! 25 bin 215 TL sürprizi

Ankara Valiliğinin son dakika kar tatili açıklamaları için veliller ve öğrenciler beklemeye geçti. Ankara'da okullar tatil oldu mu? sorusuna önümüzdeki bir kaç saat içinde cevap verilmesi bekleniyor.

16 Aralık Ankara'da okullar tatil mi oldu? 

Ankara Valiliğin'nden önümzüdeki bir kaç saat içinde açıklama yapılması bekleniyor. Açıklama gelir gelmez buradan duyuracağız.