Ankara'da okullar tatil mi? 6 Şubat 2023 pazartesi günü Ankara'da okullar tatil oldu mu? Ankara Valiliği kar tatili açıklaması yaptı mı? Merakla beklenen Ankara'da kar tatili olacak mı sorusu cevap arıyor.

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve Valilikten yapılan uyarılar sonrası Ankara kar yağışına teslim olmuş durumda. Milyonlarca öğrenci Ankara'da 6 Şubat pazartesi günü okullar olacak mı? Ankara'da kar tatili olacak mı sorusuna yanıt arıyor. ilan365.net olarak Ankara'da 6 Şubat 2023 pazartesi günü okul olacak mı olmayacak mı sorusuna yanıt bulduk.

Son dakika Ankara'da okullar tatil olacak mı?

Meteoroloji GEnel müdürlüğü Ankara'da okulları tatil edecek mi etmeyecek mi sorusu cevap buldu. Şu an için Ankara Valiliği henüz resmi bir açıklama yapmasa da ilan365 olarak Ankara'da 6 Şubat pazartesi okullar tatil olup olmayacağını öğrendik.

6 Şubat pazartesi Ankara'da okullar tatil olur mu?

En çok merak edilen soru sömestr tatilinden dönecek öğrencilerin okula gidip gitmeyeceği olacak. Sizler için Ankara'da okulların tatil olup olmayacağını araştırdık.

Ankara'da pazartesi okullar yüzde 70 tatil edilecek!

Şu an olarak elde ettiğimiz meteorolojik verilerden aldığımız bilgiye göre 6 Şubat 2023 pazartesi günü Ankara'da okullar yüzde 70 ihtimalle tatil olacak. Ankara'da 6 Şubat 7 Şubat kar yağışı artarak devam edecek. Hafta sonu da Ankara iyi bir kar yağışı alacak. Hal böyle olunca Ankara Valiliği 6 Şubat pazartesi günü okulları tatil edecek.

Henüz resmi bir açıklama gelmese de Ankara'da okullar 6 Şubat pazartesi günü tatil edilecek.