Anneler ve kardeşlerine 4000 TL ödeme müjdesi geldi. TC kimlik numaranızı aratarak öğrenin. Para gereksinimi olanlar hemen alıyor

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Anneler ve kardeşlerine 4000 TL ödeme yapılıyor! TC kimlik numaranızı yazarak hemen alın... Para gereksinimi olanlara müjdeli haber! T.C. kimlik numaranız üzerinden gerçekleştireceğiniz sorgulama ile eş güdümlü 4000 TL ye kadar ödeme alabiliyorsunuz. 3 sene vadeye kadar verilebilecek nakit para için kişiler kampanyaya girmek istiyorsa 3 dakika içinde netice verilmektedir. Akbank bağlamında startı verilen başlatılan bu kampanyaya katılacak olan vatandaşlar oturdukları yerden başvurularını gerçekleştirerek hiçbir durumda  bankaya gitmeden nakit kullanabilecek. Daha evvel banka çalışması olan kredi ve kredi kartı kullanmış olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek kredi puanına göre onayları alınacaktır. T.c. kimlik numaranız üzerinden gerçekleştireceğiniz müracaat ile eş güdümlü anında sonucunuzu öğrenmek istiyorsanız Akbank tüketici kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.

18 yaşından büyüklere verilecek 

Vatandaşların 18 yaşından büyük olması anne ve baba olması yeterli. Akbank bilhassa Bayram harçlığı amacıyla vereceği 4000 TL için en makul faiz oranlarından vatandaşları yararlanılacaktır.  Sms ile müracaat gerçekleştirmek istiyorsunuz t.c. kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi aratarak bu mesajı 4425 numarasına gönderin. 4425 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj ardından sizlere netice verilebilecek banka şubeleri üzerinden ya da onay almanız halinde mobil program üzerinden nakit kredi kullanabileceksiniz. 

Akbank bağlamında hesabı olan vatandaşlar ise Akbank mobil programı parolası oluştur bundan sonra internet bankacılığı üzerinden de günün her saati kredi müracaatında bulunabiliyor. Akbank resmi internet sitesi üzerinden ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden güncel faiz oranlarını öğrenebilir Kampanya ile ilgili detayları alabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Akbank haricide 4000 TL ödeme alabilmek isteyen vatandaşlara Finansbank'ta yeni kampanya ile merhaba dedi. Sms ile müracaat yapacak olan vatandaşlar TC kimlik numarasını aratarak Finansbank''ın başlattığı 4000 TL 3 sene vadeli tüketici kredisi kampanyasına katılabilir.