Türkiye’nin en popüler alışveriş markalarından birisi de Evkur mağazası olarak biliniyor. Bu mağazadan günümüzde kişiler birçok alışveriş yapıyor. Mağazanın ülkemizin birçok ilinde şubesi bulunuyor. Evkur mağazasının müşteri hizmetleri numarası kişiler tarafından oldukça merak ediliyor.

EVKUR müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? EVKUR direk nasıl bağlanılır? Mağazanın ilk kuruluş yılı 1972 yılına tekabül ediyor. Sektöre ilk olarak Murat halı mağazaları olarak adım atmıştır. Sonrasında ise yıllar 1987 yılını gösterdiğinde perakende mağazası olarak EVKUR markası ismini almış oldu. Özellikle son zamanlarda Evkur müşteri hizmetleri telefon numarasına ulaşmayı istediğiniz zaman karşımıza farklı seçenekler çıkmaktadır.

Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasına Nasıl Ulaşırız?

1994 yılında ise Evkur alışveriş merkezleri unvanını alarak sektördeki marka gücünü güçlendirdi. Evkur mağazasının müşteri hizmetleri numarası 0 212 473 46 46 şeklindedir. Bu numara üzerinden Evkur mağazasının genel müdürlüğüyle iletişime geçerek bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mağaza sizlere mükemmel kalite standartlarında bir müşteri destek birimi hizmeti sunuyor. İstanbul ilinde mağazanın toplada 25 şubesi bulunuyor. Evkur müşteri hizmetlerine her zaman önem veren bir kurumsal bir firmadır. Dolayısıyla müşteri hizmetlerine özel önem vermektedir.

Evkur Çağrı Merkezi Direkt Bağlanma

Evkur mağazasıyla günümüzde direkt bağlantı kurmak oldukça kolay olarak gerçekleşiyor. Evkur müşteri hizmetlerinin 0 850 şeklinde bir numarası piyasada bulunmuyor. Evkur müşteri hizmetlerinin tek resmi çağrı merkezi numarası 0 212 473 46 46 şeklinde oluyor. Numarayı çevirerek merkezi müdürlükle doğrudan iletişime geçebiliyorsunuz. Özellikle yenil evlenecek olan çiftlerin ilgisin çekmeyi başaran Evkur firması her açıdan kişilere ayrıcalıklar sunuyor.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Firmanın müşteri hizmetleri birimi oldukça güçlü bir yapıda oluyor. Çok güçlü bir iletişim ağına sahip olmasıyla sektörde ün salmış bir kurum olarak biliniyor. Kişilerin yapması gereken telefon numarasını aradıktan sonra 4 tuşuna basmaktır. Tuşa bastıktan sonra kısa bir süre içerisinde müşteri hizmetleriyle irtibata geçmiş olacaksınız.

Aynı zamanda Evkur alışveriş merkezinin aktif bir sosyal medya hesapları bulunuyor. İnstagram başta olmak üzere Facebook ve Twitter üzerinden Evkur alışveriş merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Evkur alışveriş merkezi müşterilerine uzun vadeli taksit imkanları sunuyor.