Antalya'daki drift festivalindeki dans görüntüleri sonrasıskandal video için ilk açıklamalar gelmeye başladı. En çok sorulan soru ise Demre belediyesi hangi partili oldu.

Antalya'nın Demre ilçesinde Belediye tarafından organize edilen 1. Demre Drift ve Tuning Fest’te bir kadının skandal dans gösterileri tepki çekmiş ve gündem olmuştu ki konuyla ilgili Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya açıklamada bulundu.

"Bu tezgahı kuran, Demre Belediyesi ile ilişkilendirmeye çalışan ve bilerek yayan kişiler hakkında yasal yollara başvuracağız" ifadelerini kullanan Kocakaya 1. Demre Drift ve Tuning Fest’te bir kadın araçların üzerine çıkarak müstehcen dans gösterisi yaptığı anlar ile ilgili yaptığı açıklamalar ile bir başka gündem yarattı.

Antalya'daki drift festivalindeki dans görüntüleri sonrası ilk açıklama geldi! Skandal video için 'Tezgah' dediler - Son Dakika Haberler

Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir? Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir?

Festivaldeki gençlerin yaşanılan anları cep telefonlarıyla kaydetmesi ile servis edilen görüntüler olay olmuştu ki gösteriyi izleyenler arasında yaşı küçük çocukların da yer aldığı görülüyordu.

İyi Partili Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, tepkilerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yaparak “Bugün düzenlemiş olduğumuz drift festivalinde, nereden ve kimler tarafından getirildiğini bilmediğimiz bir kadına hoş olmayan görüntüler verdirtilip hızlıca servis edilmiştir. Bu organizasyon dahilinde belediyemizin hiçbir hostes, manken vs kişiler ile anlaşması yoktur. Bu tezgahı kuran, Demre Belediyesi ile ilişkilendirmeye çalışan ve bilerek yayan kişiler hakkında yasal yollara başvuracağız. Andolsun ki bu memleketi ahlaksızlara bırakmayacağım”  dedi.

İyi Partili belediyeye on yıl önceki borçtan 1 milyon 200 bin liralık icra geldi

Kocakaya, ayrıca söz konusu kadının nasıl getirileceğine ilişkin güvenlik kameralarını incelediklerini ve yarın yazılı olarak savcılığa suç duyurusunda bulunacağınıda duyurdu. (İHA)