Araç Alacaklara Müjdeli Haber: 0.99 Faizli Kredi İle İstediğiniz Sıfır Araç Alımı Yapın!

Türkiye’de en çok satılan otomobil markalarından Peugeot, 2023 yılına özel taşıt kredisi kampanyalarını duyurdu. Yeni yılda sıfır kilometre bir Peugeot sahibi olmak isteyenler kaçırılmayacak faizsiz kredi fırsatından yararlanabilecek…

1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı! 1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı!

Türkiye’de giderek artan taşıt fiyatları, araba sahibi olmak isteyenleri kara kara düşündürüyor. Otomobil fiyatları her geçen gün artarken vatandaşlar, bütçelerine en uygun koşullarda araç sahibi olabilmek için de araştırmalarına devam ediyor. Fransa merkezli otomotiv devi Peugeot, Türkiye’de satışa sunduğu 2023 model araçlarda sıfır faizli kredi dönemini başlattı. En sevilen Peugeot marka araçlar faizsiz kredi fırsatı ile çok uygun koşullarda yeni sahiplerine kavuşuyor.

Peugeot Faizsiz Kredi Kampanyası

Dünyanın önde gelen otomobil üreticisi markalarından Peugeot, 2023 yılına özel faizsiz kredi kampanyasını başlattı. Türkiye’de çok satan markalardan biri olan Peugeot, yeni 208 modelinde sıfır faizlerle müşterilerine büyük ödeme kolaylığı sağlıyor. Peugeot 3D i-Cockpit, EAT8 tam otomatik şanzıman ve yarı otonom sürüşe sahip olan Peugeot yeni 208 modeli 2023 yılına öze sıfır faizli kredi ile müşterilere sunuluyor.

Peugeot markasının faizsiz kredi fırsatı ile araç sahibi yaptığı müşterilerine bir de ticari araç müjdesi veriyor. Ticari sınıfında Peugeot markasının en çok tercih edilen modellerinden Peugeot Rifter, sıfır faiz kampanyası ile satışa sunuluyor. 2023 Peugeot Rifter modellerinde yeni nesil kokpit bulunurken, EAT8 tam otomatik şanzıman dışında Zenith cam tavan tasarımı da bulunuyor.

Peugeot Yüzde 0.99 Faizli Taşıt Kredisi

Türkiye’de geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan Fransız otomotiv devi Peugeot, sıfır faizli kredi kampanyasının yanı sıra bir çok modelinde düşük faiz seçenekleri sunuyor. Peugeot yeni 508, yüzde 0.99 faiz oranlarından başlayan kredi fırsatları ile satışa sunuluyor. EAT8 tam otomatik şanzımana sahip Peugeot 508 modelinde ayrıca Night Vision teknolojisi de bulunuyor. Türkiye araç piyasasında en çok satılan SUV modellerinden Peugeot 2008 ve Peugeot 3008 modellerinde de yüzde 0.99 faizli kredi fırsatları devam ediyor. Bu avantajlardan hemen yararlanmak için Peugeot bayisine gitmeniz yeterli oluyor.