TEB Bankası Açıkladı: “Şimdi al, 90 gün sonra ödemeye başla” duyurusu geldi

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların yakından takip ettiği bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarında uygun fırsatlar sunuluyor. Bunlar arasında yer alan TEB, 50 bin TL ihtiyaç kredisi için 90 gün ödemesiz dönemi başlattı…

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların yakından takip ettiği bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarında uygun fırsatlar sunuluyor. Bunlar arasında yer alan TEB, 50 bin TL ihtiyaç kredisi için 90 gün ödemesiz dönemi başlattı…

Cebinde Akbank Kartı Olanlara 10 Gün İçinde Yeni Ödeme Verilecek! 100.000 TL'ye Kadar Hazır Limit Verildi! Cebinde Akbank Kartı Olanlara 10 Gün İçinde Yeni Ödeme Verilecek! 100.000 TL'ye Kadar Hazır Limit Verildi!

Yüksek enflasyon sebebi ile harcamalarına yeterince nakit ayıramayan vatandaşlar, bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına göz atıyor. Gelişen teknoloji ile birlikte bankalar da müşterilerine ödeme kolaylığı ve kullanışlı ürünler sunuyor. Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu.

TEB, ekonomik darboğazın neden olduğu acil nakit ihtiyaçlarına en kolay çözümleri sunmasıyla bankacılık sektöründe adından sık sık söz ettirmeyi başarıyor. TEB hazırladığı yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile tam da vatandaşların isteyeceği bir kredi desteği sunmaya başladı. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan TEB’in ihtiyaç kredisi kampanyasında “Şimdi al, 90 gün sonra ödemeye başla” duyurusu geldi.

TEB’den 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin bankacılık sektöründe en çok tercih edilen özel bankalarından TEB ilk defa müşteri olanlara da kolaylıklar sunuyor. Henüz banka müşterisi olmayanlar, TEB internet bankacılığı üzerinden “Hemen başvur” tıklayarak 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. Gerekli bilgileri yazan müşterilerin kredi notu banka yetkilileri tarafından incelendikten sonra kredi başvurusuna onay için en kısa sürede geri dönüş yapılır.

Halihazırda TEB müşterisi olanlar da CEPTETEB mobil bankacılık ve internet şubesi üzerinden de tek tıkla 90 gün ödemesiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren bankada düşük faiz oranları, uzun vade seçenekleri ve esnek ödeme seçenekleri sunuluyor. Bu yüzden bankalardan acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyenler TEB ihtiyaç kredisi kampanyasına ilgi gösteriyor.

TEB İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Kredi notu 1.879’un üzerinde olan yeni müşteriler, TEB’in ihtiyaç kedisi kampanyasından anında yararlanabiliyor. TEB 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinde yüzde 1.99 faiz oranı uygulanıyor. Kredinin 50 bin TL’ye kadar kullanımı durumunda 36 ay vade seçeneği, 50 bin TL ile 100 bin TL arasında kullanımında ise 24 ay vade seçeneği sunuluyor.