Taşıt kredisindeki düşük faiz oranından faydalanmak isteyenler, bu fırsatı kaçırmıyor. %1,42 faiz oranlı kredide şartlar açıklandı. Hangi banka böylesine uygun bir kredi imkanını sunuyor? İşte sıfır veya ikinci el araç satın alacaklara özel kredi kampanyası...

Otomobi fiyatları son yıllarda aldı başını gitti. 2020'den bu yana otomobil fiyatlarındaki ciddi artış dikkat çekiyor. Bu durumun farkında olan vatandaşlar ise araçlarını kredi yöntemine başvurarak satın almak istiyor. Öte yandan aracı ne kadar erken alırsanız yeni zamlar gelmeden o kadar kolay satın alma ihtimaliniz bulunuyor. Bu ihtimali göz önünde bulunduranlar ise taşıt kredilerinde hem miktara hem de faiz oranına bakmakta.

Yapı Kredi'den Düşük Faizli Taşıt Kredisi!

Taşıt kredisi denince akla gelen ilk bankalardan biri olan Yapı Kredi, önemli fırsatlar sunuyor. Öyle ki sıfır ve ikinci el araçlar için uygulanacak kredi detayları dikkat çekmekte. 150 bin TL'lik bireysel kredinin %2,49 faiz oranı ile verileceği belirtildi. İkinci el taşıtlarda ise 10 yaş kuralı uygulanıyor.

Ticari Araç Kredisi Avantajlı!

Ticari araç kredisi çekmek isterseniz faiz oranı daha da düşüyor. Yüzde 1,42'lik faiz oranı ile birlikte taşıt kredinizi kullanabilirsiniz. 48 ay vade ile ödeme planlaması da size göre düzenleniyor. Böylelikle taşıtı almakla birlikte yüksek vadede ödeme sağlayabilirsiniz. 

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!

Yapı Kredi Kredi Başvurusu!

Yapı Kredi'de taşıt, ihtiyaç ve konut kredisi başvurusu sağlamak için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde değerlendirilen kredi başvurunuz için size dönüş sağlanacaktır. Üstelik banka şubesine giderek ve dijital bankacılığı kullanarak da başvuru yapmanız mümkündür.