Aralık ayında bomba haber! Ziraat bankası yaptığı kampanyada 100.000 TL net ödeme vereceğini açıkladı!

Cilt Bakımı Sırları Cilt Bakımı Sırları

Ziraat Bankası, yeni yapmış olduğu kampanya ile birlikte 100000 TL bireysel tüketici kredisi başlattığın açıkladı. yüz bin TL nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirmeleri halinde nakit kredi kullanabilecekleri bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşlara 24 ay vadeli 100000 TL ödeme yapılacak. 

Emekli olan vatandaşlar ile birlikte sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşların bireysel ihtiyaç kredisi adı altında alacakları bu kredilerden faydalanabilmeleri için öncelikli olarak emekli maaşı veya sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda maaşı Ziraat Bankası üzerinde olması gerekiyor.,

BAŞVURU

Ziraat Bankası kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlar için 100000 TL'ye kadar kredi, aralık ayı içerisinde ödeneceği açıklandı. Ziraat Bankası kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız sizler de 100000 TL kredi ödemesinden faydalanmak için banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz. Ziraat Bankası, 100000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara bankalar, belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerine uygun faizlerle ödeyecek. 

EMEKLİYE KREDİ

Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda emekli kredisi kullanabilir. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanmak istiyorsanız, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesinden faydalanabilirsiniz. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm emeklilere düşük faizli kredi kullanabilir.