Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli Disney Plus’ın en iyi projelerinden biri olan Atatürk dizisinde başrol oyuncu olarak sevenleri ile buluşacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. Merakla beklenen dizide yer alan İynemli’nin ne kadar ücret alacağı merak konusu oldu.

Saz çalan kimselere verilen ad hangisidir? Saz çalan kimselere verilen ad hangisidir?

14 Haziran 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus’ın en iyi projelerinden biri olan Atatürk dizisi için geri sayım başladı. Dizinin hem oyuncu kadrosu hem de hikayesi bakımından büyük ilgi topladığı aşikar. Dizinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli de dizinin yayınlanacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. İynemli’nin bu rol için alacağı ücreti duyanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. İşte merak edilenler…

2222

Aras Bulut İynemli’nin Atatürk Dizisi için Alacağı Ücret Dudak Uçuklattı!

Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu Atatürk dizisinin altı bölüm sürmesi beklenmektedir. Öztekin daha sonra çok sevilen ve izlenen 7. Koğuştaki Mucize isimli filmin de yönetmenliğini yapmıştı. Öte taraftan dizinin yapımcılığını da Aziz, Kulüp, Son Yaz, Hakan: Muhafız, İstanbullu Gelin, Tatlı Küçük Yalancılar ve Vatanım Sensin gibi başarılı yapımların arkasındaki O3 medya üstlenmiştir.

Disney Plus’ın merakla beklenen Atatürk dizisi, oyuncu kadrosu ile de bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Plus’ın en iyi yapımları arasında yer alması beklenen Atatürk dizisi oyuncu kadrosuna baktığımız zaman: Atatürk’ün babası Ali Rıza Efendi karakterini Mehmet Günsür, Zübeyde Hanım rolünü Songül Öden, Enver Paşa karakterini de Sarp Akkaya canlandıracak. Öte taraftan dizini bir diğer başarılı ismi Emma Watson gibi oyuncuların yer alacağı söylendi.

14 Haziran 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus’ın en merak edilen yapımlarının başında gelen Atatürk dizisi müzikleri, Aslan Kral ve Dune filmlerinin müzikleri ile Oscar ödülüne layık görülen Hans Zimmer tarafından oluşturulacaktır. Dizi Disney Plus’ın en iyi projelerinden biri olması bekleniyor.

1111

Aras Bulut İynemli Atatürk Rolü için Ne Kadar Ücret Alacak?

Aras Bulut İynemli, Mehmet Günsür, Songül Öden, Sarp Akkaya ve Emma Watson gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Atatürk dizisi hem hikayesi hem de oyuncu kadrosu ile en iyiler arasında yer alacağa benziyor. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu dizinin müziklerini Dune ve Aslan Kral filmlerinin müziklerini yapan Hans Zimmer’in yapacağı söylendi.

Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu Atatürk dizisinde ücretlerin bazıları belli oldu. Merakla beklenen dizinin başrolünde yer alan başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli’nin bölüm başı alacağı ücret dudak uçuklatacak cinsten. İynemli’nin ödeyeceği ücreti duyanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Disney Plus’ın en iyi yapımları arasında yer almaya hazırlanan dizinin yakışıklı ve başarılı başrol oyuncu Aras Bulut İynemli’nin bölüm başına 700 bin lira kazanacağı iddia edildi.