Arka Sokaklar hayranlarına kötü haber. Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar ekranlara geliyor ancak yeni bölümü yok.

Arka Sokaklar hayranlarına kötü haber. Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar ekranlara geliyor ancak yeni bölümü yok. Arka Sokaklar 27 mart 2020 Kanal d yayın akışında yer alsada tekrar bölümü olacağı hayranlarını üzdü. Arka Sokaklar 27 Mart cuma yeni bölümü yok? Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman bilinmiyor.Arka Sokaklar 27 Mart Cuma yeni bölümü var mı yok mu neden yok? Yeni bölüm ne zamanKanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar da heyecan ve gerilim yükseliyor. Peki, Arka Sokaklar yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Arka Sokaklar 27 Mart Cuma günü yeni bölümü neden ekranlara gelimiyor? Arka Sokaklar tekrar bölümü mü neden yayınlanmayacak.Arka Sokaklar neden yok? 27 Mart 2020 Kanal D yayın akışı

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!


Ekranların en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görevli özel bir ekibin, suçlulara karşı verdiği amansız mücadelesinin anlatıldığı dizi Cuma akşamlarına damga vuruyor. Geniş oyuncu kadrosuna her yıl yeni isimleri dahil eden Arka Sokaklar, tam bir aile dizisi olarak kabul ediliyor. Polislerin sadece meslek hayatlarında yaşadıkları zorluklar değil, aile hayatları da ekrana başarılı bir şekilde aktarılıyor. Heyecanla beklenen Arka Sokaklar yeni bölümünün Cuma akşamı ekrana gelmesi bekleniyordu. Lakin, Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve küresel bir salgın haline dönüşen korona virüsü nedeniyle dizi çekimlerine ara verildi. Bazı dizilerin çekimleri önceden yapıldığı için stoklanmış bölümleri bulunuyordu. Lakin, aynı durumun Arka Sokaklar için geçerli olmadığı anlayıldı.27 Mart 2020 Kanal D yayın akışı!Arka Sokaklar 27 Mart Cuma günü tekrar bölümü ile ekrana gelecek. Dizinin çekimleri geçtiğimiz hafta durdurulmuştu. Bu nedenle yeni bölümün hazırlıkları ve montaj çalışmaları tamamlanamadı. Arka Sokaklar'ın önümüzdeki haftadan itibaren kolaj bölümleriyle ekrana gelmesi bekleniyor. Kanal D yönetimi tarafından dizi çekimlerinin ne zaman başlayacağı konusunda net bir bilgi verilemeyeceği açıklandı. Korona virüsünün etkilerini azaltmasıyla birlikte çekimler de start alacak. Seyircinin heyecanla beklediği Arka Sokaklar yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor. Lakin, ilk bölümden itibaren önemli sahnelerin yer aldığı kolay bölümleriyle seyircinin ilgisini korumaya yönelik adımlar atılması bekleniyor. Diziler birer birer tekrar bölümleriyle ekrana gelmeye başlıyor. Arka Sokaklar 27 Mart Cuma günü geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümüyle seyirci karşısında yer alacak.Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman?Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman sorusu yanıt bulmuyor. Arka Sokaklar çok önce biten çekimler nedeniyle elde stok bölüm yok. Bu sebeple Arka Sokaklar yeni bölüm tarihi Koronavirüs tedbirleri ne zaman biterse o zaman sete çıkacak.