Son Dakika 27 Mart 2020 Bilim Kurulu acil toplantı kararı aldı. Bilim Kurulu, son dakika olarak acil notuyla toplantı kararı aldı.

Son Dakika 27 Mart 2020 Bilim Kurulu acil toplantı kararı aldı. Bilim Kurulu, son dakika olarak acil notuyla toplantı kararı aldı. Planlanmış görüşme olmaması sebebiyle çok önemli bir karar çıkacağı öğrenildi. İlk gelen bilgiler Sokağa çıkma yasağı olsada ilan365 olarak gelecek kararı açıklıyoruz.Bilim Kurulu kararlarını Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı;"Önümüzdeki günler istesek de istemesek de farklı olacak. Hastalıkla mücadele kapsamında daha ileri tedbirler almamız gerekiyor. Çalışma saatleri, çalışma günleri ve tatiller düzene konmalıdır. Hayat bundan sonra farklı olacak. Bilim Kurulu belli bir süreliğine belli sınırlar konmuş hayat olduğunu ifade ederek yeni bir mücadele yöntemi hayata geçtiğini duyurdu. Daha ileri tedbirler yakında duyurulacak.Sağlık Bakanı Koca'nın yaptığı açıklamalarda, bugün 17 kişinin hayatını kaybettiğini ve 2063 vaka olduğunu dile getirerek toplam 92 ölüme yükseldiğimizi açıkladı.Son Dakika 27 Mart Bilim Kurulu Acil toplandı!Koronavirüs bilim kurulu olağanüstü durum nedeniyle 17:30'da toplandı. Toplantıda alınacak kararları 19.15'de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklama yapacağı öğrenildi. Planlanmış bir toplantı olmadığı için çok ani bir karar alınacağı öğrenildi. Ancak ilan365'den için gelecek kararı açıklıyoruz.Sokağa Çıkma Yasağı mı geliyor?Son dakika olarak aldığımız haberde karar sokağa çıkma yasağı değil. Ancak Sokağa Çıkma Yasağı çok yakında Türkiye'de olacak. Ancak şu an için Sokağa Çıkma Yasağı ilan edilmeyecek, ancak aldığımız istihbarat şu şekilde;İller Arası giriş çıkışlar kapatılacak!Koronavirüs'ün ülkemizde çok hızlı yayılması nedeniyle ilk gelen bilgi İller Arası giriş çıkışlar yasaklanacak. Bir ilden bir ile geçmek ancak izinle olacak. Şu anda tüm illerin giriş çıkışına polis ekiplerinin görevlendirildiği öğrenildi. İller arası giriş çıkışlar şu an için Koronavirüs testi yapılmayacak ancak izinsiz bir şekilde giriş çıkış kesin olarak kapatılacak. 

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!


Koronavirüs'te son durum ne?Türkiye'de Koronavirüs'te son durumda bugüne kadar hayatını kaybedenlerin sayısı 75 olarak bildirildi. Dün 16 hasta kaybımızla rekor seviyeye yükselen ölüm sayısı bugün daha da mı arttı bilinmez hastanelerden iyi haberler gelmiyor.Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 19:15'de yapacağı açıklama an ve an ilan365'de olacak.