Arka Sokaklar'ın sevilen ismi ve Volkan Komiser karakterine hayat vermiş olan Boğaç Aksoy, yeniden ekranlara dönüyor. Kendisinin yeni bir sinema filminde başrol oynayacağı ortaya çıktı. Peki Boğaç Aksoy hangi filmde başrolü canlandıracak?

Arka Sokaklar'da Volkan Komiser karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, dikkatleri üzerine çekmişti. Oyuncu diziden ayrıldıktan sonra çeşitli yapımlarda yer aldı ve sonrasında kendisine kanser teşhisi kondu. Lenfoma kanserini ise mücadele ederek yenmeyi başardı. Şimdi ise setlere geri dönüş müjdesi verdi.

Hangi Filmde Oynayacak?

Boğaç Aksoy'un yeni filmi belli oldu. Erdoğan Bayrak'ın yapımcılıkta yer aldığı D.O.Z sinema filmi için çekimler başlayacak. Anlaşmanın sağlandığı sosyal medya üzerinden duyuruldu. Oyuncunun hayranları sinema filminin konusunu merak ediyor. 

Emeklilere SON 3 gün uyarısı! Yapmayanın tüm hakları yanıp kül olacak Emeklilere SON 3 gün uyarısı! Yapmayanın tüm hakları yanıp kül olacak

boğaçaksoy

D.O.Z Filmi Konusu Nedir?

Henüz D.O.Z filmine ilişkin net bir bilgi verilmedi. Ancak başrolde Boğaç Aksoy'un oynayacak olması hayranlarını heyecanlandırdı. Sevilen isim, uzun bir aranın ardından ekran karşısında izleyicilere güzel bir performans sergileyecek. Kendisinin kanseri yenmesi ve kariyerine hızlı bir dönüş yapması uzaktan yakından tanıyan herkesi sevindirdi.