Artık koşul yok, Kefil yok, Şart yok! O bankadan anında 33 000 Bİn TL destek ödemesi olacak

Eğer acil nakit ihtiyacınız varsa, Albaraka Türk'ün sunmuş olduğu özel bir kampanya tam size göre olabilir. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan bu kampanya kapsamında, Vade Farksız 15 bin TL Limitli Pratik Finansman Kart ile hızlı ve kolay bir şekilde nakit desteği alabilirsiniz. Bu kampanya, müşterilerin taksit ödemelerini üç ay ertelemelerine ve 6 ay vadeli ödeme seçeneğinden faydalanmalarına olanak tanıyor.

Başvuru için 25 yaş ve üstü müşteriler kampanyadan yararlanabilirler. Başvurular sonucunda finansman başvurusu yapmak için değerlendirmeye alınır. İlk adım olarak, Albaraka Türk mobil uygulamasını indirip kurmanız gerekmektedir. Ardından, telefona gönderilen geçici şifre ile uygulamaya giriş yapabilir ve kampanya başvurularınızı oluşturabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra kampanya menüsüne girerek Vade Farksız 15 bin TL kampanya kodunu alabilirsiniz. Daha sonra, işlem menüsünden Pratik Finansman Kart sayfasına giderek kampanya kodunu girebilir ve limitinizi belirleyip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Başvurunuz sonuçlandığında, sonuçlar size kısa mesaj yoluyla bildirilir ve kartınız fiziksel olarak size ulaştırılıncaya kadar online alışverişlerde kullanabilirsiniz. Bu kampanya ile nakit ihtiyaçlarınıza hızlı ve pratik bir çözüm bulabilir, Albaraka Türk'ün sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Unutmayın, bu fırsat 31 Aralık'a kadar geçerli, bu yüzden hemen başvurun ve nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulun.