TL tarihinde görülmemiş bir değer kaybı yaşıyorken asgari ücrete beklenen zam yapıldı. Ancak yılbaşından sonra her şeye minimum yüzde 50 zam geliyor!

Dolar 25 TL'yi gördü. Türkiye görüp göreceği en kötü ekonomik buhranı yaşıyor. Vatandaş zor durumda.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan asgari ücret zammı için "Son 50 yılın en yüksek zammı yapıldı" dedi.

Doların rekor artışı durmak bilmiyor. TL değer kaybı tüm dünyada alay konusu oldu. Yabancılar Türkiye'yi yağmalmaya devam ederken vatandaş zor durumda. Ekmek ve su bile almak el yakıyor. Vatandaşlar artık sadece nefes almak için yaşıyor. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan az önce yaptığı açıklamayla asgari ücretin 4250 TL olduğunu duyurdu. Asgari en düşük olarak 4250 TL olarak açıkladı. Beklenen artış ile birlikte her şeye yüzde 50 zam bekleniyor!

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlara, AY SONUNA Kadar 100.000 TL Ödeme Yapacak Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlara, AY SONUNA Kadar 100.000 TL Ödeme Yapacak

Yılbaşından sonra gelecek olan zam oranları korkutuyor. Vatandaşlar ne yiyecek ne de giyecek alacak durumda. Gençler ise karanlık bir distopyada şiddet ve yokluk dolu sadece nefes almak için yaşıyor. 

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD) Başkanı Ramazan Kaya yaptığı açıkalmada döviz kurlarındaki artış nedeniyle "Yılbaşından sonra etiketlere en az ortalamalarda yüzde 50 zam yansıyacak. Bu da enflasyonu tetikleyecek" açıklamasında bulundu.