Eğer ki sizin de Askerlik başvuru belgenizde 10-11 sayıları varsa Kasım Celbi ile askere hazırsınız. Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak Kasım ayı gidecekler için araştırılıyor.

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak Kasım ayı içerisinde vatani görevini tamamlamak için askere gidecek 20 yaş bireyler tarafından heyecanla araştırılıyor. Askerlik yerleri ne zaman belli olacak?  soruları yedek subay adayları, yedek subay aday adayları tarafından da sorulurken E-Devlet üzerinden yapılacak olan askerlik yerleri açıklanma tarihi gündemdeki yerini koruyor. Özellikle de askerlik yerleri belli olduktan sonra bedelli askerlik başvuruları konusunda açıklama ve yerklerin tespiti için E Devlet'e yansıyacak olması, adayları her an E-devlet hizmetini kullanmaya itiyor. 

Ekim ayının ortalarına geldik. Bu sene 2002 doğumluların askere gitme senesi iken, ertelemiş er adayları da vatani görevini yapmak için gerek heyecan, gerek hüzün ile Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtını araştırıyor. 

Askerlik Kasım celbi için geri sayım başladı. Kasım Celbi 2022 ile askere gidecek olan adayların e devlette hizmet tercihi ekranı neden tekrar açılıyor ? sorusu karşımıza çıkıyor. Çünkü henüz askerlik yerleri netleşmedi. Milli Savunma Bakanlığının E Devlet hizmeti kapsamındaki sayfasından açıklanacak olan Askerlik Kasım celbi sayfasınıj aktif olması için geri sayım başladı. 

Gerek erler, subayları ilgilendiren askerlik yerleri detaylarında adaylar ne kıdemde ve ne hizmette askere ne zaman gideceğini merakla araştırıyor. 

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak Kasım?

28 Ekim 2022'ye girildiği anda E-Devlet hizmetiniz üzerinden askerlik yeri sorgulaması Askerlik Kasım celbi açaıklamasına ulaşacakc ve gerek ne olarak gideceğiniz ve Kasım2ın kaçında gideceğiniz bilgilerine ulaşabileceksiniz. 

Gruplar daha erken belli olacak

Yapılan açıklama ile grup tarihlerinin daha erken açıklanacağı söylenirken, 27 Ekim itibarii le askere gidecek adayların askerlik durum belgelerinin güncellenmeye başlayacağı açıklanırken, hangi grupla birlikte gideceğinizi değişen tarihlerle beraber daha erken öğrenebileceksiniz. 

28 Ekim Cuma günü E-Devlete giren aday Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak Kasım , Askerlik yerleri ne zaman belli olacak?  sorusunun yanıtını karşısında görmüş olacak. 

28 Ekim Cuma sabahın ilk saatlerinde E-Devlet üzerinde hangi birliğe, hangi statüdegideceğinizi öğreneceksiniz. 

Kasım 1. grupta kimler gidecek?

Askerlik durum belgesinde 10-11 yazan er adaylarının Kasım ayında askere gideceği kesinleşti. Kasım Celbiyle askere gidecek olan vatandaş ise Kasım Aralık Ocak ayı içerisinde gideceği de bilinirken, 'hani Kasım ayında gidiyordum' şeklinde şaşırmamak için bu bilgiyi bilmeniz lazım

Yani Kasım Celbi demek Kasım grubu anlamına gelirken, sizler Kasık grubunda ama Aralıık ya da Ocak grubuyla da gidebilirsiniz. 

Askerlik Kasım celbi 3 aya bölündü

  • Er (1'inci Grup) - 10 Kasım 2022

  • Er (2'nci Grup) - 08 Aralık 2022

  • Er (3'üncü Grup) - 05 Ocak 2023

Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek! Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek!