Aslıhan Gürbüz kimin tatil paylaşımlarını hedef aldı? Aslıhan Gürbüz'den tatil paylaşımı yapanlara görgüsüzler imasi!

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde canlandırdığı Meve Aksak karakteri ile büyük bir fan kitlesi yaratan Aslıhan Gürbüz yaptığı paylaşımla dikkat çekti!

Sahanda Yumurta Paylaşımı Çıldırttı!

Aslıhan Gürbüz yaptığı paylaşımda tatil storyleri atanlara verdi veriştirdi. Köy yaşamının seçti haberleri ile gündemde gelen ve paylaşımlarında bol bol doğa ile iç içe olduğu fotoğraflarini paylaşan Aslıhan Gürbüz tatil paylaşımı yapanları çekemedi!

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Aslıhan Gürbüz paylaşıtığı storyde "En güzel tatil seninki evet! Yumurtayı da paylaşmazsın be kardeşim. Herkesin yediği aynı sarı yumurta" diye yazdı. 

Aslıhan Gürbüz'ün yaptığı bu paylaşım hangi ünlü işime yapıldı merak konusu oldu. Tüm ünlüler tatil paylaşımlarına devam ederken Aslıhan Gürbüz kimi hedef aldı? Kim yumurta fotoğrafı paylaştı merak edildi.

Aslıhan Gürbüz'ün yaptığı bu paylaşım ilk başta kendisine gelen bir eleştiriti tiye almak algılandı ancak başarılı oyuncu görünen o ki bir başka ismi hedef almış.

İşte Aslıhan Gürbüz'ün o paylaşımı;

Screenshot_2021-07-05-11-16-41-482_com.instagram.android