Güldür Güldür Ecem Erkek ayrıldı mı? Ecem Erkek neden ayrıldı? Ecem Erkek Güldür Güldür den neden ayrıldı? Ecem Erkek yeni dizide mi oynayacak? Hangi dizide oynayacak? Naime den sonra Güldür Güldür Bilal Onur Buldu ne açıklama yaptı?

Show TV'nin eğlenceli programı Güldür Güldür Show gelecek sezondan büyük kayıplarla başlayacak. Ali Sunal'ın moderatörlüğünde ekranlara gelen Doğa Rutkay, Onur Buldu, Mahir İpek, Ayça Topaloğlu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Güldür Güldür yeni sezonda kayıplarla başlayacak.

Show TV'nin sevilen programı ekranların tek başarılı eğlence programında üzülen ayrılıklar yaşandı. Oyuncular tek tek ayrılık açıklamalarına başladı.

Güldür Güldür programın'da önce programın Naime'si Ecem Erkek yıldızının parladığı Güldür Güldür programına veda ettiğini açıkladı. Ecem Erkek yaptığı paylaşımda "Oyunculuk bir yolculuk hem de upuzun. En keyiflisi de durduğun duraklar. Zaten uzun yolculuklarda da oyledir ya dinlenmek için durduğunda oranın havasi yediğin yemek içtiğin çay bambaşkadır. Benim için de Güldür Güldür öyleydi. Harika bir durakti Çok eğlendim, arkadaşlarımı çok sevdim. Sizler yaptiğim şeyi kabul ettiniz Şimdi tekrar yola koyuluyorum Gelecek sezon Güldür Guldur de olmayacağım. Bir sonraki durakta görüşmek üzere" diye yazdı.

Programdan ayrıldığını duyuran bir diğer isim de Murat Akkoyunlu oldu. Murat Akkoyunlu paylaşımında "Reytinginiz bol olsun" diyerek arkadaşlarına sevgilerini gönderdi.

Onur Atilla'dan Ecem Erkek'e Veda!

​​​​Ecem Erkek'in veda mesajına programın İbrahim'i Onur Atilla yorum yaptı.
Onur Atilla, Ecem Erkek'in gönderisinin altına "Yeniden seninle oynamak dileğiyle" yazdı.