Asuman'la Sevgili Dünürüm ne zaman başlıyor? Formatı ne? Asuman’la Sevgili Dünürüm başvuru formu ve katılım şartları her yerde aranmaya başladı. Show TV ekranlarının yeni yarışma programı Asuman'la Sevgili Dünürüm ilk tanıtımı yayınlandı.

Asuman'la Sevgili Dünürüm ne zaman başlıyor? Formatı ne? Asuman’la Sevgili Dünürüm başvuru formu ve katılım şartları her yerde aranmaya başladı. Show TV ekranlarının yeni yarışma programı Asuman'la Sevgili Dünürüm ilk tanıtımı yayınlandı. Çok yakında ekranlara gelecek Asuman'la Sevgili Dünürüm yemek yarışması formatında olacak. Asuman Krause'nin eğlenceli sunumuyla izleyici karşısına çıkacak olan yarışmanın detayları şöyle...

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!
Asuman'la Sevgili Dünürüm formatı ne? Nasıl bir yarışma Son yıllarda gelin kaynana formatlarının bir hayli revaçta olması nedeniyle Show TV de benzer bir formatla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Gelinlerin menüyü belirleyeceği programda dünürler yemek yapıp hünerlerini sergileyecek. En güzel yemeği yapan sofrayı en güzel donatan aile ise günün birincisi olacak. Tabi puanlamayı da gelinler yapacak. Peki Asuman'la Sevgili Dünürüm ne zaman başlayacak?Asuman’la Sevgili Dünürüm başvuru formu ve yarışmaya katılım şartlarıAsuman’la Sevgili Dünürüm yarışmasına katılmak için özel bir şart bulunmuyor. Bir aileden en az iki kişinin katılması gereken yarışmada dünürlerin birbirleriyle anlaşması da önemli bir detaylar... Yarışmaya katılmak içinse Show TV'nin resmi web sitesindeki başvuru formunu, doğru bilgilerle doldurmanız gerekiyor.Asuman'la Sevgili Dünürüm ne zaman başlayacak?Henüz hazırlıkları ve başvuruları devam eden Asuman’la Sevgili Dünürüm yeni sezonda ekranlarda olacak. Hafta içi her gün ekranlara gelecek yarışma ağustos sonu ya da en geç eylül ayının başında yayın akışındaki yerini alacaktır.

Asuman'la Sevgili Dünürüm yarışmasının sunucusu Asuman Krause kimdir? Evli miAsuman Krause 1 Mart 1976 tarihinde Almanya’da doğdu. 1998 yılında Türkiye ikinci güzeli seçilen Asuman Krause Adapazarlı Çerkez bir anne ile Alman Bir babanın kızı olarak başkent Berlin’de dünyaya geldi. Asuman Krause ilkokul 1. sınıftayken ailesiyle birlikte Türkiye’ye dönüp Ankara iline yerleşmiş, daha sonra da Almanya’ya git gel yapmıştır. Oldukça uzun boylu olan Asuman Krause Almanya genç milli basketbol takımına girmiş olsa da 1993 yılında ülkemize dönerek İzmir’e yerleşti. Bodrum ilçesinde lise yıllarını tamamlayan Asuman Krause daha sonra Alanya ilçesine yerleşti. ilerleyen yıllarda teyzesi ile birlikte Ankara’da yaşamaya başlayan Asuman Krause 1998 yılında katıldığı güzellik yarışmasında Türkiye ikinci güzeli olmuştur.2005 yılında Yaz Sabahı isimli Show programının sunuculuğunu yapan Asuman Krause daha sonra sen ne dilersen isimli filmde ilk olarak oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Fear factor yarışmasını Arjantin’de sunan Asuman Krause daha sonra uzun yıllar Show TV’de yayınlanan Wipeout yarışmasının sunuculuğunu yapmıştır. Asuman Krause 2011 yılında oyuncu Ümit erdim ile sevgili olmuş ancak bir süre sonra ayrılmıştır. Şu sıralar evli olmayan ve herhangi bir sevgilisi de olmayan Asuman Krause yeni sezonda Show TV'de Asuman’la Sevgili Dünürüm yarışmasını sunacak.