Bay Yanlış karakterleri kimler? Nerede çekiliyor? Lüks evin sahibi kim

Yaz ayının gelişiyle kanallar yaz dizlerini izleyicilerin karşısına çıkarmaya başladı. Fox TV de başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman'ın paylaştığı Bay Yanlış dizisiyle cuma akşamlarının zirve adaylarından biri olmayı başardı.

Gündem 24.07.2020 - 15:41 04.05.2021 - 04:25 İlan35

Yaz ayının gelişiyle kanallar yaz dizlerini izleyicilerin karşısına çıkarmaya başladı. Fox TV de başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman'ın paylaştığı Bay Yanlış dizisiyle cuma akşamlarının zirve adaylarından biri olmayı başardı. Yapımını Gold Film'in üstlendiği romantik komedi türündeki dizi gerek yeni bölümleriyle gerek sosyal medyada izleyicileri bir hayli heyecanlandırıyor. Bu akşam da 5. bölümüyle ekranlara gelecek Bay Yanlış dizisinin detayları çok merak ediliyor. Herkes Bay Yanlış karakterleri kimler? Nerede çekiliyor? Lüks evin sahibi kim sorularına yanıt aramaya başladı. Biz de sizler için bu konuyu haberimizde derledik.Fox TV'nin sevien yaz dizisi Bay Yanlış her cuma akşamı yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor. Başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman'ın paylaştığı dizinin kadrosunda; Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Kimya Gökçe Aytaç, Taygun Sungar ve Suat Sungur gibi oyuncular da yer alıyor.

Bay Yanlış dizisinin konusu nedir?Bay Yanlış dizisinde; Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?Bay Yanlış karakterleri kimler?Can Yaman (Özgür Atasoy)

Özge Gürel (Ezgi İnal)

Gürgen Öz (Levent Yazman)

Fatma Toptaş (Cansu Akman)

Suat Sungur (Ünal Yılmaz)

Lale Başar (Sevim Atasoy)

Cemre Gümeli (Deniz Koparan)

Serkay Tütüncü (Ozan Dinçer)

Sarp Can Köroğlu (Serdar Öztürk)

Taygun Sungar (Soner Seçkin)

Feri Baycu Güler (Nevin Yılmaz)

Ece İrtem (Gizem Sezer)

Anıl Çelik (Emre Eren)

Kimya Gökçe Aytaç (İrem Doğan)Öte yandan diziyle ilgili merak edilen bir detay ise Özgür'ün lük evi oldu. Bay yanlış dizisinin çekildiği lüks evin nerede olduğu ve sahibi her yerde aranmaya başladı. Dizinin izleyicileri Bay Yanlış nerede çekiliyor? Lüks evin sahibi kim  çok merak ediyor.

Bay Yanlış Özgür'ün evi nerede? Lüks evin gerçek sahibi kimFox ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisinin çekildiği ev yani Özgür'ün evi Ataşehir'de bulunuyor. Hatta bu evin gerçek sahibi de şarkıcı Linet'in ta kendisi... Linet, o evi 2019 yılında 1 millyon 250 bin dolara almıştı.  Linet'in satın aldığı ev, lüks bir sitenin 18. katında yer alırken terastan Adalar ve Kadıköy manzarası da görülüyor. Öte yandan terasta özel yüzme havuzu da bulunuyor.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@