Netflix yeni dizisi Atiye geliyor. Atiye 1.

Netflix yeni dizisi Atiye geliyor. Atiye 1. sezon yayında mı? Netflix sezonun en iddialı işi olan Atiye yayınlanıyor. 27 Aralık reklamı verilen Atiye dizisi başladı mı? Atiye Netflix saat kaçta yayınlanacak. 27 Aralık tarihine iple çeken hayranları Atiye 1. sezon nasıl ve nereden izler merak ediyor.Atiye Netflix saat kaçta yayınlanacak?Gece yarısı 27 Aralık girer girmez Atiye dizisi merakal bekleniyor. O kadar çok Atiye saat kaçta başlayacak? Atiye 1. sezon nasıl izlerim yorumları sonrası Netflix açıklama yapmak zorunda kaldı. Netflix yaptığı açıklamada; 

Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! Bankadan 10 bin TL ödenecek!  Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! Bankadan 10 bin TL ödenecek! 
Netflix tüm dizilerde olduğu gibi yeni dizi ve filmleri 11:01'de yayınlanıyor. Atiye 27 Aralık 2019 saat 11:01'de Netflix'te yayınlanacak.Atiye nasıl izlenir?Başrollerinde Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun ve Başak Köklükaya’nın yer aldığı, yönetmenliğini Ozan Açıktan, Gönenç Uyanık ve Ali Taner Baltacı’nın üstlendiği, senaryosunu Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı ve OG Medya tarafından Onur Güvenatam’ın yaratıcılığında hayata geçirildiği dizinin 8 bölümlük ilk sezonu 27 Aralık’ta Netflix’te izlenebilecek. Atiye 2. sezon olacak mı?İlk sezon 8 bölüm dikkat çekerse Atiye dizisi 2. sezonu da ekranlara gelecek. Ancak şu an için Atiye 2. sezonu çekilmedi ve bekleniyor. Ancak Atiye izlenmesine göre tüm oyuncuların başka bir projesi yok ve bunu bekliyor.