Bireylerin günlük giderleri için oran belirlemesi yapılmıştır. Bu belirlenen oran ile bankaların nakit avans limitleri de kesinleşmektedir.

Öğleden sonra paranızı alabilirsiniz... ATM'den anında çekmeniz için 20.000 TL veriliyor! Bireylerin günlük giderleri için oran belirlemesi yapılmıştır. Bu belirlenen oran ile bankaların nakit avans limitleri de kesinleşmektedir. Gün içerisinde nakit avans çekme limiti bankalarca 20.000 TL olarak belirlenmiştir. Bireyler günlük hayatlarında alışveriş yapacakları zaman nakit paraya ihtiyaç duyarlar. Bu nakit ihtiyacı bankaların nakit avans seçeneği ile karşılanabilmektedir. 

40 bin TL ödeme! QNB Finansbank'tan tarihi bir kampanya başladı! Hemen başvuru yapanlar Nakit Ödeme alıyor 40 bin TL ödeme! QNB Finansbank'tan tarihi bir kampanya başladı! Hemen başvuru yapanlar Nakit Ödeme alıyor

Nakit Avans ile Sıkışmayın

Bireyler maaş kartlarından nakit avans çekebilirler. Maaş kartlarından çekilen nakit avanslar sonrasında maaş yattığı zaman otomatik olarak temin edilebilir. Ya da direk nakit avans borcu olarak ödenebilir. Bu borç nasıl ödenir diye baktığımızda; taksitli şekilde ödenebilir ya da nakit olarak tekrar bankaya yatırılabilir.

Ödeme kısmında çok düşük bir faiz oranı uygulanabilmektedir. Bu az miktarda faiz oranı sizin geri ödemenizi çok zorlaştıracak bir miktar olmayacağı için ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sıkıntı yaşamamak için hemen nakit avansınızı çekebilirsiniz.

ilan365.net özel haber