ATV Atatürk sahnesini sansürledi mi? Camda Atatürk'ün resmi mi vardı? ATV ekranlarında yayınlanan Kimse Bilmez dizisinde Atatürk sansürlendi iddiası sosyal medyayı salladı. Peki Atatürk neden sansürlendi? Kimse Bilmez hangi sahnesinde Atatürk sansürlend

ATV Atatürk sahnesini sansürledi mi? Camda Atatürk'ün resmi mi vardı? ATV ekranlarında yayınlanan Kimse Bilmez dizisinde Atatürk sansürlendi iddiası sosyal medyayı salladı. Peki Atatürk neden sansürlendi?Kimse Bilmez hangi sahnesinde Atatürk sansürlendi?ATV ekranlarında yarın final yapacak Kimse Bilmez dizisinde Atatürk sansürlendi mi? Kimse Bilmez 24. bölümde 95. dakika bir sahne izleyicinin gözünden kaçmadı. ATV ekranlarında yayınlandığı için ATV Atatürk'ü sansürledi yorumları beraberinde geldi. Atatürk'ün bir camda silütetinin yer aldığı sahne blurlanarak ekranlara geldi. Konuyla ilgili ATV henüz bir açıklama yapmadı. Ancak Kimse Bilmez dizisi final yapacağı için diziye yaptırım olmayacak. Ancak blurlayan ATV mi Kimse Bilmez yapım ekibi mi merak ediliyor.

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!


ATV sosyal medya üzerinden bu hareketine karşılık bir açıklama yapması bekleniyor.