Bildiğiniz gibi her yıl yeni yıldan sonraki hafta kanallar reklam anlaşmaları nedeniyle dizilerini ekranlara getirmiyor. Bu nedenle izleyiciler de hiç kaçırmadan izledikleri yapımların yeni bölümlerini heyecanla bekliyor.

Bildiğiniz gibi her yıl yeni yıldan sonraki hafta kanallar reklam anlaşmaları nedeniyle dizilerini ekranlara getirmiyor. Bu nedenle izleyiciler de hiç kaçırmadan izledikleri yapımların yeni bölümlerini heyecanla bekliyor. Bu yapımlardan biri de Fox ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor'un ta kendisi...Otizmli doktor Ali Vefa'nın öyküsünü konu alan Mucize Doktor, ocak ayının ilk haftasında yayında olmayacak. Peki Mucize Doktor 17. bölüm ne zaman yayınlanacak? Yılbaşı arası ne zaman bitecek? Detaylar haberimizde...Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygen ve Özge Özder'in paylaştığı dizi, kanalların reklam anlaşmaları nedeniyle 2020 yılının ilk haftasında ekranlara gelmeyecek. Haliyle Mucize Doktor'un ne zaman ve hangi tarihte izleyicileriyle buluşacağı merak konusu oldu. Projenin  yapımcısı Asena Bülbüloğlu ise dizinin ne zaman başlayacağını izleyicilerle, sosyal medya hesabından paylaştı.Her perşembe izleyicileri ekranlara kitleyen Mucize Doktor'un, yapımcısı dizinin yalnızca bir hafta ekranlarda olmayacağı müjdesini verdi. MUCİZE DOKTOR 17. BÖLÜM NE ZAMAN?Yeni yıl nedeniyle bir hafta ekranlara gelmeyecek olan Mucize Doktor dizisi 17. bölümüyle 9 Ocak 2020 tarihinde Fox TV ekranlarında olacak. 

Halkbank ve 3 Bankadan Açıklama Geldi! Başvuru Yaparak TC Kimlik ile 40.000 TL Ödeme Verilecek! Halkbank ve 3 Bankadan Açıklama Geldi! Başvuru Yaparak TC Kimlik ile 40.000 TL Ödeme Verilecek!
MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Balo gecesi Ali’yle dans ettikten sonra Nazlı, sonunda, ona karşı hisleriyle yüzleşmek zorunda kalır. Ama bu herkes için göründüğünden çok daha zor bir iştir. Ali, Nazlı’daki tavır değişimine bir anlam veremez ve bocalamaya başlar. Bir de üstüne Nazlı’ya beklenmedik bir talip çıkınca iş iyice içinden çıkılmaz hale gelir. Diğer tarafta Beliz, Ferman’dan bir an önce ayrılma ve hayatının o kısmını geride bırakma peşindedir. Ama ayrılık hiç de Beliz’in sandığı kadar pürüzsüz değildir. Vakalar süratle sonuçlarına tırmanır ve hastanedeki diğer çiftler de birbirleri ve hisleriyle yüzleşirken Nazlı bir seçim yapmak zorunda kalır. Ve başına ne geldiğini anlayamayan Ali, korkunç bir ihtimalle karşı karşıya gelir.