Ülkemizin en büyük özel bankalarından Yapı Kredi, önemli bir kampanya başlattı. Bu kampanyada 200 TL'lik ödül için başvuruların 28 Şubat'a kadar yapılması gerektiği belirtildi.

Yapı Kredi, 1 Şubat - 28 Şubat 2023 tarihleri arasında Bireysel Emeklilik (BES) alabileceğinizi, ödeme yönteminizi Yapı Kredi kredi kartınız olarak seçebileceğinizi ve 75 TL Worldpuan kazanabileceğinizi duyurdu. 18 yaşını doldurmamış bireylerin bireysel emeklilik sözleşmelerinde de 200 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Açıklamada, Kampanyaya katılmak için World Mobil'i telefonunuza indirebileceğiniz de belirtildi.

28 Şubat Tarihine Kadar Başvurmayı Unutmayın

Kampanyanın 1 Ocak - 28 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli olacağı belirtilmiş olup, 1 Ocak - 28 Şubat 2023 tarihleri arasında yapacağınız Bireysel Emeklilik Sözleşmesi (BES) ödeme yöntemi olarak net bir şekilde Yapı Kredi kredi kartınızı seçmeniz gerekmektedir. Sözleşmeniz ile ilgili minimum 250 TL'lik ilk tahsilat 31 Mart 2023 tarihine kadar ilgili karttan yapılacaktır. Halihazırda Yapı Kredi kredi kartınız yoksa, başvuru hakkınız mevcuttur. Kredi kartına başvurup olumlu sonuç aldıktan sonra bu kampanyaya katılabileceksiniz. World Mobil, Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve Şubelerden tüm gerekli olan işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kampanya detaylarının açıklanmasının ardından, kampanyadan yalnızca ödeme yöntemi Yapı Kredi kartı olarak belirlenen sözleşmelerin yararlanabileceği açıklanmıştır. Bu, Yapı Kredi aracılığıyla satılan Allianz Yaşam ve Emeklilik Bireysel ve Gruba Bağlı Bireysel planları için geçerlidir. Yapı Kredi, kampanyanın kart bazlı değil müşteri bazlı olduğunu, Worldpuan'ların ilk kredi kartı ödemesinden sonra kazanıldığını, tahsil edilemeyen sözleşmelere ödül verilmeyeceğini belirterek tüm müşterilere bilgi vermeye devam etti.

Yapı Kredi Kampanyası Tüm Detayları

Kampanyanın detaylarına ilişkin duyuruda aşağıdaki açıklamalarda bulunuldu. Bunlar:

·         Bir müşteri kampanyaya katılarak Bireysel Emeklilik Sözleşmesi'nde 75 TL, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi'nde ise her katılımcı için 200 TL kazanabilir.

·         Kampanya süresi boyunca bir katılımcının birden fazla sözleşmeye konu olması durumunda sadece bir puan verilecektir.

·         Kampanyaya katılım SMS hizmeti veya World Mobil uygulaması üzerinden sunulacaktır.

·         World Mobil uygulamasından "Hemen Katıl" seçeneğini seçerek kampanyaya katılmalısınız. Promosyona katılmamayı tercih eden tüketiciler herhangi bir puan alamayacaktır.

SMS Gönderebileceksiniz

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

·         Yapı Kredi bireysel kredi kartı müşterilerinin kampanyadan yararlanabilmesi için SMS ile müşteri numaralarını ve "KAZANBES" yazıp 4454'e göndermeleri gerekmektedir.

·         Müşteriler en az bir Yapı Kredi bireysel kredi kartı açık durumda olduğu takdirde SMS'den net bir şekilde faydalanabilir.

·         10 Nisan 2023 tarihinde kampanya süresince, biriktirdikleri Worldpuan kredi kartlarına eksiksiz bir şekilde yüklenecektir.

·         Kampanya ödüllerinin son kullanım tarihi 10 Mayıs 2023'tür. 11 Mayıs 2023 tarihinde kullanılmayan Worldpuan'lar net bir şekilde geri ödenecektir.

·         Worldpuan, Business kart, Banka kartı, Albaraka, Anadolubank, Vakıfbank Worldcard ile yapılan alışverişlerde, iade ve iptallerde kampanya geçerli değildir.

·         Puanların yüklenebilmesi için 31 Mart 2023 tarihinde sözleşmenin yürürlükte olması ve tahsilatın Yapı Kredi kredi kartı ile yapılmış olması gerekmektedir.

·         Kredi kartı ve dijital kart işlem verileriniz, bu programa katılımınız sonucunda 1 Şubat – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında banka sanal POS'larından toplanacaktır. Kişisel verilerinizin işlenmesi Yapı Kredi Bankası A.Ş tarafından gerçekleştirilecektir. Kişisel verilerinizin nasıl işlendiğine ilişkin detaylı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerinin İşlenmesi Aydınlatma Metni'ni okuyabilirsiniz.

·         Yapı Kredi, kampanyayı her an iptal etme ve/veya parametrelerini değiştirme hakkına sahiptir.