Kredi kampanyası kapsamında TC kimlik numaranız ile ödeme alabileceğiniz belirtildi.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Özellikle son dönemde ihtiyaç kredisi başvurularında, kredi kullanacak kişilerin kimlik numaraları kullanılarak bankalara gitmeden yapılan başvurularda daha cazip hale gelmektedir. TC Kimlik Numaranız üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi kullanacaklara bazı durumlarda ödemeler hızlı bir şekilde yapılır ve onaylanan kredi tutarı anında hesaplara işlenir ve kullanılır.

Banka müşterisiyseniz ve TC kimlik numaranız ile yaptığınız başvurulara ek kredi ödemesi yapmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası'ndan bu kredi kampanyası ile hemen yapabilirsiniz. SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan tüm vatandaşlar, kredi notlarının uygun olması halinde başvuru sonucunu öğrendikten hemen sonra kredilerini kullanabilecekler.

Kredi Fırsatına SMS ile Katılabileceksiniz

SMS’i size özel müşteri numaranız, aylık geliriniz ve doğum tarihinizle birlikte 44 11'e gönderirseniz, mobil cihazınızdan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız kredi başvurusu yapmış olursunuz. Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasında, SMS ile kredi onayını alan tüm vatandaşlar, onaylanan kredi tutarını mobil uygulamalar aracılığıyla doğrudan kişisel hesaplarına yatırabilecek ve şubeye gitmelerine gerek kalmayacak. İnternet bankacılığı kullanmanın yanı sıra internet şubesi aracılığıyla başka bir resmi internet sitesine giderek ve internet şifrenizi oraya girerek de finansal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası aracılığıyla size kullandırılacak 50.000 TL'ye kadar olan kredilerde ödeme yapılacak kişiler için 36 ay ödeme planı oluşturulmuştur.

Yapı Kredi'den Emekliler İçin 200 TL Ek Ödeme Fırsatı

Yapı Kredi'nin mevcut emeklilik kampanyası çok ses getirdi. Banka, SMS ile başvuru yapan adaylara 200 TL ödeme yapacak. Yapı Kredi, emeklilik sistemine yapılan katkı paylarından 200 TL kazanma fırsatı sunuyor. Yapı Kredi, Bireysel Emeklilik Sistemi'ne (BES) ödeme yapan müşterilerine yönelik önemli bir kampanya başlattı.

200 TL Ek Ödeme Yapılacak

BES ödemelerini düzenli yapanlar Yapı Kredi'den 200 TL alacak. Ayrıca kampanya kapsamına 18 yaşından küçükler adına yapılan ödemelerin de dahil olduğu vurgulanmalıdır. Açıklanan diğer bilgiler arasında başvuru süreci ve kampanya bitiş tarihi yer almaktadır.

1 Şubat - 28 Şubat 2023 tarihleri arasında BES yaptırın, ödeme yönteminizi Yapı Kredi kartınız olarak seçin, 75 TL Worldpuan kazanın, Bireysel Emeklilik Sözleşmelerinde 200 TL Worldpuan kazanma fırsatını kaçırmayın. Kampanya için yasal olan emeklilik planının “Allianz Yaşam ve Emeklilik Bireysel ve Grup Bireysel” olduğunu belirtelim. Sonuç olarak, Yapı Kredi'de Worldpuan kazanma şansına sahip olmak için yapmanız gerekenler çok basit. Yapı Kredi'nin BES kampanyasına başvurmak için müşteri numarasını yazıp boşluk bırakıp "KAZANBES" yazarak 4454'e SMS olarak gönderebilirsiniz.

Yapı Kredi Promosyonlarını Güncelledi

Yapı Kredi, insanların önümüzdeki yıl promosyon rakamlarının nasıl olacağı konusunda dair spekülasyon yapması nedeniyle Şubat ayı emeklilik promosyon rakamlarını güncellediğini açıkladı. Buna göre:

•    Emekli maaşı 3.500 TL'den az olanlara 4.200 TL.
•    3.500 ile 7.500 TL arasında emekli maaşı alan emeklilere 4.900 TL.
•    Ayda 7.500 ile 10.000 TL arası maaş alan emeklilere 6.300 TL.
•    En az 10.000 TL emekli maaşı alan emeklilere 7.000 TL ödenecek.

Yapılan açıklamaya göre, “Aylık net gelir 3.499 TL'ye kadar ise 4.200 TL nakit promosyon ödeniyor; 3.500 TL ile 7.499 TL arasında ise 4.900 TL nakit promosyon ödenir; 7.500 TL ile 9.999 TL arasında ise 6.300 TL nakit promosyon ödenir; 10.000 TL'nin üzerinde ise 7.000 TL nakit promosyon ödeniyor.” Ek Ödül Taahhütnamesi'nin imzalanmasından itibaren 60 gün içinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda, ödeme seviyelerine bakılmaksızın 200 TL ek nakit ödül de verilir.