Markette ayçiçek yağı fiyatı 100 TL'nin altına düştü. 1, 2, 4 ve 5 litrelik ayçiçek yağı kaç TL'ye satılıyor? %30'luk indirimle birlikte sıvıyağ satın almanın tam zamanı geldi. İşte 2023 Şubat'ta ayçiçek yağı fiyat listesi...

Ayçiçek yağı, %30 indirimli olarak satışa sunuluyor. Temel gıda ürünleri listesinde ilk sıralarda yerini alan sıvıyağ, önemli bir fırsat ile müşterilerin karşısına çıktı. Peki ayçiçek yağı satın alacaksanız hangi marketi tercih etmelisiniz? Güncel olarak kampanya yapmakta olan Carrefoursa, ayçiçek yağını en uygun fiyata satmak için fiyatları indirdi.

Ayçiçek Yağında İndirim Var!

Son gelen bilgiler doğrultusunda ayçiçek yağı %30 indirimli olarak satılmaya başlandı. Kırlangıç markasının 4 litrelik ayçiçek yağı 123,90 TL'den satışa sunuluyor. 2 litrelik ayçiçek yağı ise 96,50 TL'den satılmakta. Carrefour'un kendi ayçiçek yağı markası ise 5 litrelik pet şişesinde 149,50 TL'ye satılıyor. Eğer fırsatları değerlendirecekseniz sizler de Carrefour marketlerine gelin.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

ayçiçekyğaıtablo

100 TL Üzeri Alışverişlerde Önemli Fırsatlar!

Ayçiçek yağı indirimlerinin yanı sıra diğer ürünlerde de fırsatlar devam ediyor. 100 TL üzeri alışverişlerinizde çok daha uygun fiyatlara ürün satın alabileceksiniz. Kampanya dahilinde Carrefour marketleri ziyaret ederek merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz. Güncel kampanya tablosunu inceleyerek hangi üründe yüzde kaç indirim var öğrenin.