Ayçiçek yağında şaşırtan indirim haberi geldi. Carrefoursa ürünlerinde %21 indirimli satış başladı. Sıvıyağ satın alacaksanız bu fırsatı kaçırmayın. 5 litre ayçiçek yağında güncel gelişmeleri paylaşıyoruz.

Ayçiçek yağı satın alacakları sevindirecek hamle geldi. Markette %21 indirimle satılan ürün hakkında detaylar ortaya çıktı. Sıvıyağ ihtiyacı olan aileler artık bu marketi tercih edecek. Ayçiçek yağında son durum nedir? Kaliteden ve aynı zamanda ucuzluktan ödün vermek istemeyenlerin yeni adresi burası oldu.

Carrefoursa Ayçiçek Yağı Fiyatını Düşürdü

Carrefoursa'dan gelen indirim kararıyla birlikte ayçiçek yağı fiyatlarında büyük düşüş yaşandı. Eğer kampanyayı değerlendirecekseniz elinizi çabuk tutun. Çünkü kampanya sona ermeden ürünü satın alabilirsiniz. Aksi halde yüksek fiyattan almak durumunda kalma ihtimaliniz var. 

carrefoursa

4 Litresi 109 TL'ye İndi!

Carrefoursa 4 litre Komili ayçiçek yağının fiyatı 109 TL'ye düştü. Bu gelişmeyle birlikte ayçiçek yağında çok önemli detaylara yer verildi. İndirim oranı %21 olarak belirlendi ve internet üzerinden alışverişlerde de kampanyaya dahil olabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında diğer ürünlere de göz atabilirsiniz. Bu sayede ayçiçek yağı fiyatlarının düşmesiyle birlikte temel gıda ürünlerine daha fazla harcama yapabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış.

İndirimli Ürünlerde Kampanya Var!

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Market, yalnızca sıvıyağ ürünlerinde değil aynı zamanda temel gıda ürünlerinde de kampanya düzenliyor. Eğer Carrefoursa resmi internet sitesine giriş yaparsanız indirimleri görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda size en yakın Carrefoursa market şubesine giderek de fiyatları incelemeniz mümkün.