Yapı Kredi'nin faizsiz nakit avans kampanyasında 6 ay faiz alınmıyor. 10 bin TL'ye varan avans ödemesi için banka son tarihi paylaştı. Eğer siz de geri ödeme yaparken faize karışmak istemiyorsanız işte yapmanız gerekenler...

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Yapı Kredi, yeni müşteri kazanabilmek adına önemli kampanyalar sunuyor. Bu kampanyalardan birisi de faizsiz nakit avans olarak kayıtlara geçti. Banka, yeni müşterilerine hangi koşullarda sıfır faizli nakit avans vereceğini de aktardı. Detaylar yazımızda yerini alacak.

Faizsiz Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Öncelikli olarak Yapı Kredi hesabı oluşturmanız gerekiyor. Sonrasında ise banka müşterisi olarak kredi kartı başvurusunda bulunmalısınız. Kredi kartı başvurusu onaylandıktan sonra kredi limitinize bağlı olarak 10 bin TL'ye kadar kullanım sağlayabilirsiniz. Faiz alınmayacak olması nedeniyle kampanyaya ilgi büyük.

nakitavans

 6 Ayda Ödeyebilirsiniz

Nakit avansınızı 6 ay içerisinde ödeyebilir ve bu sayede faizsiz bir şekilde ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Bankanın sunduğu bu seçeneği değerlendirebilmek adına kısıtlı zamanınız bulunuyor. 31 Mayıs'a kadar elini çabuk tutanlar kampanyadan yararlanabilecektir. Aksi halde kampanyanın süresi dolacağı için faizsiz işlem sağlamanız mümkün olmayabilir.

Nakit Avansı 15 Haziran'a Kadar Kullanın

Yapı Kredi'nin faizsiz şekilde verilen nakit avansını 15 Haziran'a kadar kullanabilirsiniz. Bu tarihten sonra nakit avans kullanımında faiz işlemleri devreye girecektir. Aynı zamanda kampanya zamanında 6 aydan fazla bir ödeme süresi seçerseniz de yine faiz uygulanacaktır.