PTT AVM, başlattığı kampanyada 5 litrelik ayçiçek yağına indirim uyguluyor. TMO'nun 5 litrelik ayçiçek yağında kaç TL indirim mevcut? Kapınıza kadar gelecek sıvıyağ fırsatını kaçırmayın. Üstelik markete göre çok daha düşük fiyatlara satın alabileceksiniz.

PTT AVM, yine önemli kampanya ile müjdesini verdi. Ayçiçek yağı fiyatlarına beklenen indirimle birlikte önemli bir gelişme yaşandı. Peki sıvıyağ satın alacakları neler bekliyor? Evinize kadar gelecek 5 litrelik TMO ayçiçek yağından kazançlı çıkacaksınız. Çünkü hem fiyatlar düştü hem de kargo ile birlikte evinize teslim edilecek. Bu sayede hiç zorlanmadan ayçiçek yağınıza kavuşacaksınız. Son zamanların hızlı değerlenen temel gıda ürünü, müşterilerin ayağına kadar geliyor.

Ayçiçek Yağı Kaç TL'ye Satılacak?

Ayçiçek yağındaki indirim oranı ve dahası merak ediliyor. TMO'nun 5 litrelik ayçiçek yağı şu an 135 TL'den satılmakta. PTT AVM'deki bu fiyata kargo bedelini de eklediğimiz vakit toplam 152 TL'ye evinize kadar getirtmiş oluyorsunuz. 17 TL'lik kargo bedeli ise ayçiçek yağındaki indirimin yanında bir şey değil. 

MEB 45 Bin Öğretmen Alımı Başvuru ve Branş Dağılımı! Öğretmen Alım Tarihleri ve Mülakatlar Belli Oldu! MEB 45 Bin Öğretmen Alımı Başvuru ve Branş Dağılımı! Öğretmen Alım Tarihleri ve Mülakatlar Belli Oldu!

tmo5litre

İndirimler Kaç Gün Sürecek?

Ayçiçek yağında sürecek indirimle ilgili henüz tam anlamıyla gelişmeler paylaşılmadı. Ancak en kısa sürede sıvıyağ indirimine yönelik kampanya sonu bilgisi de verilmesi bekleniyor. PTT AVM üzerinden yalnızca ayçiçek yağı değil aynı zamanda çeşitli temel gıda ürünlerini uygun fiyata satın almanız mümkündür. PTT AVM aracılığı ile evlere teslim edilen ürünler ve çok daha fazlası bir tık uzağınızda yer almakta. Şubat ayındaki olası zamlarla karşılaşmak istemeyenler bu fırsatı değerlendirecek.