Bankada parası olanların başına talih kuşu kondu. 32 günlük vadeli mevduat faiz oranları katlandı. Vatandaşa aylık getirisi 17.073,97 TL oldu!

32 günlük mevduat hesabı olanlar 2022 yılında en yüksek getiriyi almaya devam ediyor. Bankaların yüksek mevduat faiz oranları ile birikimlerini değerlendirenlere özel avantajlı bankacılık hizmetleri de birçok kişi için fayda sağladı. Türk Lirası birikimini ING Bank, Akbank ve Fibabanka gibi en yüksek faiz oranlarına sahip bankalara yatırılanlar bu dönemde de kârlı çıkmayı başardı. İşte en yüksek 32 günlük mevduat faiz oranına sahip bankalar…

ING Bank Mevduat Faiz Oranları

ING Bank e – Turuncu Hesap %19 hoş geldin faizi ile en yüksek 32 günlük vadeli mevduat getirisini sunmayı başarıyor. İlk defa ING’li olanların yararlanabildiği yüksek faiz avantajları 90 gün boyunca devam ediyor. Ayrıca dijital kanallar üzerinden kolay başvuru yöntemlerini de kullanarak birikimlerin en yüksek oranlarla değerlendirmek isteyenlere cazip teklifler sunulacak.

ING Bank e – Turuncu Hesap açtıranlar bu hesap ile 30 bin TL’sini 32 günlük vadede değerlendirmek isteyenler ise 474,74 TL net kazançla birikimlerini bankada tutukları her an için vade kapsamında kazanç elde edebilecekler.

Gözden kaçırmayın

En Sonunda Kürsüden de Söylendi: "Ülke Elden Gidiyor!" Ve CHP Halka İndi... En Sonunda Kürsüden de Söylendi: "Ülke Elden Gidiyor!" Ve CHP Halka İndi...

Akbank Mevduat Faiz Oranları

Akbank vadeli mevduat hesabına parasını yatırmayı kabul edenlere %18,25 faiz oranları ile birikimlerini katlama fırsatı sunuluyor. Stopaj avantajları ile diğer pek çok ayrıcalıktan yararlanarak vatandaşların dilediği miktarda birikimini katlaması sağlanıyor. Son dönemde vadeli mevduat hesaplarına artan ilgi sayesinde vatandaşların bankada paralarını tuttuğu sürece cazip oranlarda gelir elde etmesi sağlanıyor.

30 bin TL birikimini Akbank vadeli mevduat hesabında değerlendirmek isteyenler, 32 günlük vade için yapılan hesaplamada net 456 TL kazanç elde edebilecekler.  

Fibabanka Mevduat Faiz Oranı

Fibabanka Kiraz Hesap %20,50’ye varan avantajlı hoş geldin faiz oranı ile dikkat çekiyor. Türk Lirası birikimini en iyi oranlarla değerlendirmek ve yüksek faiz getirisi kazanmak isteyenler Kiraz Hesap açtırarak bu fırsattan yararlanabilecek. Ayrıca Fibabanka tarafından sunulan birçok ayrıcalıklı bankacılık ürün ve hizmetinden de avantajlı şekilde yararlanmanız mümkündür. Yüzde 20’nin üzerinde faiz oranları ile en yüksek oranları sunan bankalar arasında ilk sıralarda yer alan Fibabanka, sayısız ayrıcalığı da bir arada sunarak birikimlerine en yüksek faiz getirisi almak isteyenlere destek oluyor.

Fibabanka Kiraz Hesap açtırdıktan sonra gerekli koşulları sağlayanlar 30 bin TL birikimleri için 32 günlük vadede mevcut faiz oranlarına göre 512 TL net kazanç alabilecekler.  

1.000.000 TRY için 32 Gün Mevduat Kazançları