Azize Final yapıyor. Kanal D ekranlarında büyük ümitlerle başlayan ancak izlenmeyince kolay bir güne cumartesi çekilen Azize yine reytinglerde çakıldı.

Azize Final yapıyor. Kanal D ekranlarında büyük ümitlerle başlayan ancak izlenmeyince kolay bir güne cumartesi çekilen Azize yine reytinglerde çakıldı. Azize final kararı aldı. Kanal D'nin sevilen dizisi Azize final yaparak ekran macerasını tamamlıyor.Azize final kararı kesinleşti!

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!


Salı günleri yayın hayatına başlayan, Buğra Gülsoy ve Hande Erçel gibi yıldız isimlerin yer aldığı Azize dizisi bitiyor. Azize salı gününden cumartesi gününe alınmıştı. Televizyon en kolay günlerinden biri olan Azize ekran macerasını tamamlamak zorunda kalıyor. aZize reytinglerde yüz güldürmedi ve final yaparak yayından kaldırılıyor.Azize 14 Aralık reytingleri nasıl?Azize 14 Aralık cumartesi günü 3.41 share ve 7.83 reyting alarak 10. olabildi. Benim Tatlı Yalanım, O Ses Türkiye, Milyoner ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk izilerinde gerisinde kalarak sonuncu oldu.Azize ne zaman final yapacak?Azize dizisi 2020 göremiyor. Azize 28 Aralık 2019 cumartesi günü final yaparak ekran macerasını tamamlıyor. Halka dizisinden sonra Hande Erçel, yine Salı günü isteniğini alamayıp dizi cumartesiye çekilmişti. Gün değiştiren dizi tutmaz yine gerçek oldu.