Baht Oyunu Evren Kimdir? Afili Aşk Samet İnanılmaz Değişim! Ozan Dağgez Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Baht Oyunu Evren gerçek adı ne? Baht Oyunu Ozan Dağgez kimdir? Ozan Dağgez nereli? Ozan Dağgez kaç yaşında? Ozan Dağgez sevgilisi kim? Ozan Dağgez Afili Aşk hangi roldü?

Gündem 15.06.2021 - 19:23 15.06.2021 - 19:25 Ece Sahan

Kanal D'nin iddialı yaz dizilerinden Baht Oyunu birinci bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in başrolünde yer aldığı Baht Oyunu ilk bölümü ile seyirci ile buluşurken dizinin oyuncu kadrosu ise oldukça dikkat çekici.

2021'in iddialı yapımlarından Baht Oyunu dizisi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, Altan Erkekli, Aslı Sümen, İdris Nebi Taşkan, Hande Subaşı, Tuğba Çom Makar, Funda İlhan gibi isimlerin yer aldığı Baht Oyunu dizisi ilgi çekmeyi başardı. 

AFİLİ AŞK'TAN BAHT OYUNU'NA!

Baht Oyunu dizisinde yer alan Evren karakterini hatırladınız mı? Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk'in yer aldığı yaz romantik komedi dizilerine adını başarı ile yazdıran ve özgünlüğü ile unutulmayan Afili Aşk dizisinde Samet karakterine hayat veren Ozan Dağgez, Baht Oyunu'nda oldukça farklı bir rol olan Evren karakterine hayat verecek. Afili Aşk dizisinde Yiğiter'lerin büyük oğlu olan Samet Baht Oyunu'nda Evren olarak karşımıza çıkacak! 

Baht Oyunu dizisinin Evren'i Ozan Dağgez kimdir? Ozan Dağgez nereli? Ozan Dağgez kaç yaşında? Ozan Dağgez hangi dizilerde yer aldı? İşte Ozan Dağgez hakkında bilinmeyenler;   

16 Ekim 1982 İstanbul doğumludur ve Terazi burcudur. 186 boyundadır. Maltepe Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünden mezun olan Ozan Dağgez, Amerika'daki Castro Valley School ve Müjdat Gezen Kültür Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. Ozan Dağgez ilk olarak 2003 yılında Hayat Bilgisi dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır.

Afili Aşk dizisinde hayat verdiği Samet karakteri ile tanınmıştır. 

Yer aldığı yapımlar;

Afili Aşk

Halka

Yola Geldik

Alın Yazım

Kapadokya Düşleri

Talih Kuşu

Sana Mecburum

Aşk Yeniden

Sağır Oda

Kızlar Yurdu

Şifre

Pamuk Prenses 2

Çemberimde Gül Oya

Synthetic

Düşman Kızı

Parmak İzi

Hayat Bilgisi 

BAHT OYUNU EVREN KİMDİR?

Evren Bora'nın platformunun çok meşhur astroloğudur. Oldukça renkli bir karaktere sahiptir. Evren, dedikodu yapmayı çok seven Evren, Tuğçe'nin Bora'yı kendisine aşık etmesine yardım etmektedir. Evren aynı zamanda sekreter Pırıl'a aşıktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@